Samuraj i Stich. Tom 2

Kolejny tom zabawnej samurajsko-kosmicznej historii o przyjaźni władcy prowincji Gekoku z przybyszem z kosmosu. Kiedy doktor Jumba i Plikli, którzy ścigają Sticha, spotykają Meisona, postanawiają skasować mu pamięć. Samuraj znowu staje się człowiekiem bezwzględnym i okrutnym. Jak się zachowa, kiedy ponownie zobaczy Sticha? Tymczasem w domu Meisona pojawia się duch... Stich bierze udział w ceremonii picia herbaty. Co więcej, nauczy się czytać i pisać!

Informacje dodatkowe o Samuraj i Stich. Tom 2:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2023-05-03, Ocena: 4, Przeczytałem,

STICH... RAZ JESZCZE?

Seria ,,Samuraj i Stich" to nie kanoniczna rzecz, dopełniająca filmy z serii ,,Lilo i Stitch", a wariacja na temat tej samej opowieści. Tym razem kosmita zamiast trafić na Ziemię w naszych czasach, ląduje w feudalnej Japonii. I tak się teraz po japońsku, jako tako znaczy, błąka w tych czasach, w tym świecie. A my z tego jego błąkania mamy całkiem sporo przyjemnej zabawy. To tylko rozrywka, większych ambicji to to nie ma, niemniej czyta się lekko, szybko, przyjemnie i potrafią rozbroić. A i uroku, całkiem sporo zresztą, także posiada.

Meison spotkał Sticha, dał się zauroczyć kosmicznemu stworzeniu i zmienił się, a teraz, w wyniku działań ścigający h go osobników, traci pamięć i znów staje się złym samurajem. Czy więc ponowne spotkanie może coś zmienić? I dokąd to wszystko zaprowadzi naszych bohaterów?

Nepal 1:750 000 - mapa Marco Polo
Opracowanie zbiorowe0
Okładka ksiązki - Nepal 1:750 000  - mapa Marco Polo

...

Roztoczański Park Narodowy
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Roztoczański Park Narodowy

Kieszonkowy przewodnik z serii "Spotkania z przyrodą" przedstawia bogactwo przyrody, architekturę i historię Roztoczańskiego Parku Narodowego...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis