Zwolennicy aborcji chętnie mówią o wolności człowieka, nie wspominając jednak o przerażających skutkach, jakie niesie ze sobą każde usuniecie ciąży.

Świadectwo Abby Johnson, byłej dyrektorki placówki aborcyjnej, dotknęło serc tysięcy Polaków. Od wielu lat pomaga ona uwikłanym w aborcyjny proceder wyrwać się z sideł zła.

W tej książce Abby zebrała historie ludzi, którzy przez lata pracowali w ośrodkach aborcyjnych. Czego tam doświadczyli? Co skłoniło ich do odejścia? Jaką walkę musieli stoczyć?

Oto prawda o największej machinie okrucieństwa, jaką stworzył współczesny człowiek. Nie wierzysz? Po prostu przeczytaj.

,,To nie będzie miła lektura"_- ostrzega autorka. I faktycznie: nie jest. Jak daleko człowiek może się posunąć w mordowaniu nienarodzonych dzieci? Gdzie jest ostateczna granica nikczemności lekarza abortera? W jaki sposób człowiek zakłamuje i zakrzykuje głos sumienia? Podczas lektury tej książki podobnych pytań nasuwa się więcej. A co dalej? Złość, gniew, smutek czy wręcz nienawiść? Nie! Nieskończenie dalej sięga miłosierdzie Boga, który szuka każdego człowieka, aby go zbawić.

ks. Maciej Sarbinowski SDB

Informacje dodatkowe o Ściany będą wołać. Byli pracownicy placówek aborcyjnych opowiadają swoje historie:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2020-01-27
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Tytuł oryginału: The Walls Are Talking

Tagi: bóg Biografie i literatura faktu

Kup książkę Ściany będą wołać. Byli pracownicy placówek aborcyjnych opowiadają swoje historie

Ściany będą wołać. Byli pracownicy placówek aborcyjnych opowiadają swoje historie - opinie o książce

Tematem przewodnim książki "Ściany będą wołać" jest aborcja. Jest to bardzo ciężki i smutny temat. Jest tyle samo zwolenników co przeciwników pozbawiania życia nienarodzonych dzieci zwanych przez innych płodów. Ja należę do tej grupy ludzi, co nie popierają aborcji. Nikogo nie oceniam. Twoje życie, twoje sumienie. Tylko pamiętajcie, łatwo jest usunąć dziecko, gorzej jest później, gdy sumienie daje znać. Często po czasie kobiety sobie z tym nie radzą. Dzięki książce "Ściany będą wołać" możecie przekonać się, co mówią, byli pracownicy placówek aborcyjnych. Przekonajcie się, jak od środka wygląda taka placówka. Czytając, płakałam. Po tej książce nie mogłam się pozbierać. Zapamiętałam jeden przypadek. Dziewczyna zaszła w mnogą ciążę. W swoim łonie nosiła czwórkę dzieci. Miała chłopaka, który zmusił ją do aborcji, ponieważ na razie nie chciał mieć dzieci. Egoista. W "dobrej" placówce nie zrobili jej zabiegu, ponieważ widzieli, że dziewczyna nie przyszła tam z własnej woli. Dali jej czas na zastanowienie się. I co zrobił ten egoista? Zaprowadził ją do jakiegoś szarlatana. Dziewczyna ponownie wróciła do tej placówki. Lekarze byli załamani jej stanem. Czy dziewczyna to przeżyła? O tym dowiecie się podczas czytania "Ściany będą wołać". Tutaj znajdziecie mnóstwo historii. Dlaczego lekarzom z klinik aborcyjnych tak bardzo zależy na przerywaniu ciąż? Dlaczego nie namawiają kobiet na zmianę decyzji? Dlaczego nie informują o skutkach chemicznej aborcji? Czy człowiek staje się wolny, gdy zabija nienarodzone dzieci (płody)? W tej książce również znajdziecie świadectwo byłej dyrektorki placówki aborcyjnej -- Abby Johnson. Dlaczego zrezygnowała z tak dobrego i dochodowego stanowiska? Co się dzieje z byłymi pracownikami placówek aborcyjnych? Czy odnajdują się po drugiej strony barykady? Co skłoniło ich do rezygnacji z pracy? Od razu zaznaczę, że ta książka jest dla czytelników o mocnych nerwach. Z drugiej strony każdy powinien ją przeczytać. Polecam "Ściany będą wołać" wszystkim zwolennikom aborcji. Przekonajcie się, za czym tak naprawdę stoicie. I jeszcze raz powtórzę wasze życie, wasza macica, wasza decyzja. Nie róbcie niczego pod wpływem chwili i wielkich emocjach. Polecam książkę "Ściany będą wołać", mommy_and_books.