Ścieżka prostej obfitości. 365 dni do życia w harmonii i radości

Ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy! Nieprzemijająca klasyka literatury inspirującej.

Ścieżka Prostej Obfitości od lat jest światowym bestsellerem i ważną lekturą dla kolejnych pokoleń kobiet. Inspirujące medytacje na każdy dzień oraz praktyczne rady pomogły milionom czytelniczek odzyskać swoje prawdziwe ja, odnaleźć równowagę w najtrudniejszych chwilach życia i na nowo odkryć szczęście i piękno codzienności.

Niezwykle mocne przesłanie Ścieżki Prostej Obfitości jest jeszcze bardziej potrzebne i aktualne dziś, w pełnym niepokojów świecie. Z charakterystyczną szczerością, dowcipem i mądrością Sarah Ban Breathnach zaktualizowała swój poradnik z myślą o nowym pokoleniu kobiet, które potrzebuje go jeszcze bardziej niż poprzednie.

Ścieżka Prostej Obfitości, z nowym wstępem, częściowo zupełnie zmienionymi medytacjami i comiesięczną listą prostych radości, jest niezawodnym przewodnikiem dla kobiet, które chcą żyć świadomie i być wierne swemu Autentycznemu Ja. Książka Sarah uczy nas celebrowania wewnętrznej radości i szukania piękna w prostych przyjemnościach i dobrze spędzonych chwilach każdego dnia.

Informacje dodatkowe o Ścieżka prostej obfitości. 365 dni do życia w harmonii i radości:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2020-12-15
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Simple Abundance

Kup książkę Ścieżka prostej obfitości. 365 dni do życia w harmonii i radości

Ścieżka prostej obfitości. 365 dni do życia w harmonii i radości - opinie o książce

Avatar użytkownika - edytadt
edytadt
Przeczytane:2023-12-30, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2023, 26 książek 2023,

Sięgnęłam po tą jakże słusznie nieprzemijającą klasykę literatury inspirującej, dzięki polecaniu jej przez kochaną Pepsi Eliot!!!

Zawarte w Ścieżce prostej obfitości medytacje i praktyczne porady na każdy dzień, pomagają zachować spokój w trudnych i stresujących sytuacjach z comiesięcną listą prostych radości, motywującymi cytatami, zmenia szarą codzienność w celebrację przyjemnych chwil i czerpanie ze wszystkiego co wyadarza się w ciągu roku! A także wyostrza uwagę i spostrzegawczość na to wszystko co na co dzień kształtuje naszą osobowość.

Dzięki codziennemu dostrzeganiu co nas otaca i dzieje się wokół nas możemy ochronić ulotne chwile przed zawodną pamięcią.

Nie jest niczym samolubnym czy snobistycznym życie pełnią życia w zgodzie z samą sobą, dzięki temu można wieść szczęśliwe i spełnione życie.

Wcale nie dziwi mnie tak wielki sukces, który odniosła autorka, ani popularność wśród kobiet na całym świecie.

W nadchodzącym roku będzie moim grymuarem!

Sarah Breathnach zyskała sobie we mnie wielką fankę!

Jak czerpać radość z każdego dnia
Sarah Ban Breathnach0
Okładka ksiązki - Jak czerpać radość z każdego dnia

Poradnik dla kobiet, nie do końca zadowolonych ze swojego życia. Wiele kobiet ma poczucie, że ich życie nie jest tym, czym być powinno. Że umyka pośród...

Ścieżka Prostej Obfitości. Dziennik Wdzięczności
Sarah Ban Breathnach0
Okładka ksiązki - Ścieżka Prostej Obfitości. Dziennik Wdzięczności

Dziennik Wdzięczności to nieodzowny dodatek do światowego bestsellera Ścieżka Prostej Obfitości - popularny przewodnik, który wielu kobietom na całym...