Poznaj Lightroom 4 z najlepszym przewodnikiem!

Uwaga! Oto nowa książka Scotta Kelby...ego - w całości poświęcona najnowszej wersji wyjątkowego narzędzia ze stajni Adobe. Photoshop Lightroom 4 to niezwykle intuicyjna aplikacja, oferująca ogromne możliwości. Dzięki niej Twoje fotografie nabiorą nowego charakteru oraz profesjonalnego wyglądu. Przekonaj się, jak dobre mogą być Twoje zdjęcia!

W tej książce Scott z charakterystyczną dla siebie lekkością skupia się na procesie obróbki zdjęcia. Nie znajdziesz tu zbędnych technicznych monologów lub niepotrzebnych informacji. Odkryjesz za to konkretne rozwiązania codziennych problemów. W trakcie lektury dowiesz się, jak importować zdjęcia do programu, zarządzać ich biblioteką oraz efektywnie wykorzystywać filtry i narzędzia do ich korygowania. Twoją ciekawość powinny rozbudzić opisy techniki HDR oraz tworzenia ujęć panoramicznych. Zakres omawianych informacji sprawia, że jest to zdecydowanie jeden z najlepszych podręczników do programu Lightroom w wersji 4, który musi się znaleźć na Twojej półce!

Po lekturze tej książki:

zrobisz porządek w swojej bibliotece ze zdjęciami skorygujesz parametry zdjęcia przygotujesz niezapomniany pokaz slajdów błyskawicznie przygotujesz odbitki dla różnych potrzeb

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby Twoje zdjęcia były jeszcze lepsze!

Informacje dodatkowe o Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby'ego. Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom 4:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2013-05-07
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby'ego. Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom 4

Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby'ego. Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom 4 - opinie o książce

Photoshop. Księga kanałów obrazu
Scott Kelby0
Okładka ksiązki - Photoshop. Księga kanałów obrazu

Odkryj i wykorzystaj możliwości, jakie oferuje praca z kanałami w obrazie Utwórz zaznaczenia i maski Przeprowadź korekcję barwną Zoptymalizuj obrazy...

Scott Kelby0
Okładka ksiązki - System 7 punktów Scotta Kelbyego. Kluczowe techniki, które dzielą przeciętne zdjęcie od prawdziwej fotografii

Poznaj profesjonalne techniki obróbki cyfrowych zdjęć Jak rozpoznać to, co należy zmodyfikować na fotografii? W jaki sposób dobrać parametry narzędzi...