Sekrety wielokrotnych orgazmów

Myślicie, że w swoim życiu intymnym osiągnęliście już maksimum rozkoszy? A może czegoś wam brakuje? Ta książka pomoże odkryć wam nowe ścieżki do osiągnięcia maksimum przyjemności.

Sekrety wielokrotnych orgazmów to nowoczesny, pozbawiony pruderii poradnik dla ludzi o otwartych umysłach. Opisane w książce krok po kroku techniki pozwolą każdej parze wznieść się na wyżyny rozkoszy seksualnej, intymności i potencji. Poradnik inspiruje nie tylko w sypialni, ale także uczy, jak odpowiedzialnie kochać przez całe życie. Zawarte w księgach tao techniki seksualne podpowiadają, jak osiągnąć nie tylko rozkosz, ale również jedność serc, ciał i dusz w każdym związku.

Mantak Chia jest jednym z najbardziej znanych wykładowców taoistycznej seksuologii. Maneewan Chia naucza praktycznego stosowania taoizmu, szczególnie w odniesieniu do zdrowia i życia seksualnego kobiet. Douglas Abrams to niezależny pisarz i wykładowca. Rachel Carlton Abrams jest lekarką, specjalistką medycyny rodzinnej, prowadzi praktykę ginekologiczną w jednej z kalifornijskich klinik.

Informacje dodatkowe o Sekrety wielokrotnych orgazmów:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2021-11-24
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Tytuł oryginału: The Multi-Orgasmic Couple: Sexual Secrets Every Couple Should Know

Kup książkę Sekrety wielokrotnych orgazmów

Sekrety wielokrotnych orgazmów - opinie o książce

„Sekrety wielokrotnych orgazmów” to książka tak naprawdę dla każdego z nas. Niestety w naszej kulturze seks jest tematem tabu nad czym bardzo ubolewam. W związku z tym wiedza na jego temat jest dość mocno ograniczona. Jednak jeżeli wstydzimy się o nim mówić to dlaczego o nim nie poczytać?

Czytając tę książkę odniosłam wrażenie, że otworzyła się przede mną pewna tajemnicza księga o niezwykłej mocy. Całość napisana jest ze smakiem, językiem w pełni zrozumiałym przez każdego, dzięki czemu poradnik czyta się z ogromnym zainteresowaniem.

Autorzy podzieli „Sekrety wielokrotnych orgazmów” na dwie części i osiem rozdziałów. Każdy z nich odkrywa przed nami tajniki orgazmów, ale i uświadamia nam jakie dobroczynne skutki niesie za sobą seks - zarówno zdrowotne, jak i duchowe. Zawarte w książce ćwiczenia pozwolą Wam osiągnąć orgazm nie tylko genitalny, ale przede wszystkim duchowy, który jest o wiele mocniejszy i ważniejszy od tego zwykłego. Książka uczy jak połączyć się ze swoim parterem na poziomie dusz.

Świetny okazał się być dla mnie także rozdział przeznaczony dla osób starszych. Przecież w seks można uprawiać przez całe życie! Cyfry nie są wyznacznikiem tego kiedy należy przestać czerpać z niego przyjemność.

Jeżeli chcecie z seksu osiągnąć jeszcze więcej i odczuwać większą przyjemność nie tylko cielesną, ale i duchową to „Sekrety wielokrotnych orgazmów” są zdecydowanie dla Was. Mnie ta książka bardzo zainteresowała i czytaliśmy ją razem z partnerem. Każdy z nas wyciągnął z niej wiele cennych informacji, więc teraz pora wykorzystać je w życiu ;)