Seksowne dziewczyny

Więcej informacji, recenzje, wywiady oraz fragmenty na Instagramie Sary Blińskiej:

Gorący erotyk - polski ,,Seks w wielkim mieście", z naciskiem na seks!

Uwaga! To nie jest typowy romans czy erotyk. To erotyk, który oprócz relacji damsko - męskich eksploruje siłę kobiecej przyjaźni. W książce patrzymy na rzeczywistość z kobiecego punktu widzenia, bo to kobiety są tutaj najważniejsze - każda z inna historią, ale każda na swój sposób jest "seksowną dziewczyną", co stanowi główne przesłanie zawarte w tytule.

Główne bohaterki to współczesne Polki: Ola, Basia, Jess i Maja a akcja dzieje się w Warszawie. Śledzimy ich perypetie i intymne przeżycia, które są tak różne, jak różne są dziewczyny. Mimo tego wiele je łączy, przez co zaprzyjaźniają się ze sobą.

W tej książce zmysłowość przeplata się z przemyśleniami, codziennymi problemami i radościami, które - wzbogacone dawką humoru - opisane są prostym językiem. Autorka przełamuje tabu odnośnie tego co wolno a co nie bo seks jest prosty i tak należy o nim mówić.

Informacje dodatkowe o Seksowne dziewczyny:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-11-17

Tagi: erotyk powieść erotyczna literatura erotyczna seks kobieta seksualność seksualność romans komedia romans erotyk komedia erotyczna polski autor polska autorka literaturakobieca książka o kobiecie silne kobiety prawa kobiet powieść dla kobiet kobiety wyzwolone Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt humor tinder aplikacje randkowe samotna matka Warszawa

Kup książkę Seksowne dziewczyny

Seksowne dziewczyny - opinie o książce

Walentynki... Jaka jest idealna książka na ten dzień? Mój wybór padł na różową perełkę od @sarablinska ?

Uwaga! To nie jest typowy romans, czy erotyk. To erotyk, który oprócz relacji damsko - męskich eksploruje siłę kobiecej przyjaźni. W książce patrzymy na rzeczywistość z kobiecego punktu widzenia, bo to kobiety są tutaj najważniejsze - każda z inną historią, ale każda na swój sposób jest ,,seksowną dziewczyną", co stanowi główne przesłanie zawarte w tytule.

Główne bohaterki to współczesne Polki: Ola, Basia, Jess i Maja, a akcja dzieje się w Warszawie. Śledzimy ich perypetie i intymne przeżycia, które są tak różne, jak różne są dziewczyny. Mimo tego wiele je łączy, przez co zaprzyjaźniają się ze sobą.

W tej książce zmysłowość przeplata się z przemyśleniami, codziennymi problemami i radościami, które - wzbogacone dawką humoru- opisane są prostym językiem.

Troszeczkę bałam się tej książki. Nie jestem wielką fanką erotyków, jednak od czasu do czasu lubię sięgnąć po taką pozycję, pod warunkiem, że poza stosunkiem jest też coś więcej.

Ta historia mnie zaskoczyła. Nie zrozumcie mnie źle, owszem, są tutaj sceny zbliżeń i są one dokładnie opisane, niekoniecznie zawsze ze smakiem, jednak te opisy, pomimo że miejscami perwersyjne, dają się czytać. Dlaczego? Dlatego że oprócz seksu, dzieje się tutaj coś więcej. Każdy stosunek jest poprzedzony jakimiś wydarzeniami.

Mamy tutaj cztery różne kobiety, z zupełnie innymi doświadczeniami seksualnymi, zupełnie różniące się od siebie, jednak znalazły wspólny język, zaprzyjaźniły się. Ostatnia część książki była dla mnie najbardziej ciekawa, fajnie obserwowało mi się wszystkie dziewczyny razem i ich domysły.

Jeśli miałabym wybierać, to dla mnie historia Basi była najbardziej atrakcyjna. Bardzo lubię czytać romanse biurowe i w tym krótkim rozdziale dostałam to, czego oczekuje po tego typu książkach. Jednak czuję niedosyt. @sarablinska uważam, że powinnaś pociągnąć ten wątek dalej, jestem ogromnie ciekawa jak rozwinęła się ta relacja ?

Zdecydowanie polecam książkę dla wszystkich fanów mocnych wrażeń ? Tutaj jest gorąco, uff!