Sex/Star

Tom 3 cyklu 44 Chapters

Jak miłość, to z księciem z bajki. Ale seks tylko z gwiazdą rocka.

Po dwóch zawodach miłosnych w życiu BB pojawia się prawdziwy książę z bajki - romantyczny, delikatny, ale też męski i nieziemsko przystojny muzyk, Hans. BB czuje, że trafiła na swoją bratnią duszę w boskim ciele. Hans rozpieszcza ją romantycznymi słowami, namiętnym seksem i artystyczną atmosferą koncertów. Chodzi jednak z głową w chmurach i przyziemne sprawy wydają mu się zbyt błahe. W ich życiu pojawia się coraz więcej nowych fanek, imprez, wyjazdów i używek, a książę z bajki okazuje się dużym dzieckiem z przerośniętym ego. BB zaczyna dojrzewać do tego, że w życiu potrzebuje od mężczyzny czegoś więcej niż romantycznych wyznań i seksu w bajkowej scenerii. Nabiera pewności siebie i ze zbuntowanej nastolatki zmienia się w młodą, pewną siebie kobietę, zdeterminowaną, aby zaspokoić własne potrzeby. Ale czy znajdzie się mężczyzna, który będzie to potrafił?

Informacje dodatkowe o Sex/Star:

Wydawnictwo: Wielka Litera
Data wydania: 2020-05-20
Tytuł oryginału: Sex/Star
Tłumaczenie: Katarzyna Makaruk

Kup książkę Sex/Star

Sex/Star - opinie o książce

Jak trafić na tego jednego jedynego? Czym się kierować? Ile błędów trzeba jeszcze zrobić?

BB po dwóch wyczerpujących  związkach poznaje Hansa. Chłopak zdaje się byc totalnie inny od jej byłych. Jest uprzejmy, miły, troskliwy i jest basistą w zespole rockowym. Kończyny Fantamowa rozwijają się i ich wiązek również nabiera barw. Czy uda im się dojść do porozumienia? Czy to będzie ta prawdziwa miłość? Co na to Knight? Czy odpuścił już BB? A co z tym wszystkim wspólnego ma Ken?

Czwarty już tom serii BB Easton kolejny raz mnie zaskoczył. Wydawać by się mogło, że nic już nie można dołożyć. A okazało, ze można i to tak, że rozwali system. Totalnie zaskoczył mnie Hans. To jaki był, gdy poznał BB. Jak dbał o nią. Prawdziwy rycerz. A ona jak to ona. Typowa rock girl. Impulsywna i odważna. Uwielbiałam ich obserwować. Ich docieranie się i zbliżenia z romantycznością w tle. Nie zabrakło ognia i scen pikantniejszych od najostrzejszej papryczki chilli. Było ostro, niebezpiecznie i odjazdowo. Przeszłość nie chce odpuścić, niedomówienia powodują starcia a w myśl, gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta pojawia się Ken... Emocji masa. Akcja akcją popędzana. Tu jest totalnie wybuchowo i niebezpiecznie oraz totalnie uzależniająca. Życie punkówy na wariackich papierach.

Książka utrzymana w klimacie swych poprzedniczek. Ale bardziej dojrzała. Może dlatego, że dziewczę dorosło do osiemnastki. By stało się bardziej odpowiedzialne i świadome. By zaczęło iść swoimi pragnieniami i marzeniami. W moim odczuciu ta cześć mimo swej ekspresyjności i ciężkich uderzeń jest dojrzalsza. Tak samo bawi i śmieszy ale jednocześnie i uczy. Jestem jak dotąd pozytywnie zaskoczona historią szalonej nastolatki, która właśnie stała się kobietą. Jej stosunki z rodzicami nadal mnie zaskakują swą otwartością i niebywałym zrozumieniem. Jestem ogromnie ciekawa kolejnego tomu - chyba ostatniego. Aż żal będzie mi się rozstawać z tą mała diablicą. BB i jej chłopcami, których kochała każdego na swój sposób. Szalona dziewczyna, której nie da się nie lubić. Autorka stworzyła genialna serie, która wciąga i szokuje - jak główna bohaterka. Jeśli czytaliście poprzednie tomy i wam się podobały to z pewnością przeczytacie ten. Gwarancja wysokich lotów i szokujących zawrotów akcji.

Polecam.

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2020-07-17, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Sex/Speed
BB Easton0
Okładka ksiązki - Sex/Speed

Fatalne zauroczenie, szybki seks i szalone wyścigi. Czeka was naprawdę ostra jazda! Po rozstaniu z Knightem, mrocznym, zamkniętym w sobie mistrzem...

Sex/Love
BB Easton0
Okładka ksiązki - Sex/Love

Miłość czy sex? Co za różnica? Ważne, żeby można było się zabawić! ,,ALE JAZDA! Nie mogę przestać się śmiać. Ani czytać. Tego jeszcze nie było!" ...