reklama

Shadow Raptors. Gniazdo

Wydawnictwo: Drageus Publishing House
Data wydania: 2020-05-13
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 9788366375291
Liczba stron: 384

Tom 3 cyklu Shadow Raptors

Ocena: 5 (1 głosów)

Unia Zjednoczonych Organizacji układu Epsilon Eridani zaczyna chwiać się w posadach.

Związek Orbitalny niespodziewanie ogłasza secesję, Autonomia Sigil rozpoczyna skomplikowaną rozgrywkę polityczną, mającą na cele wzmocnienie swojej pozycji w układzie, nad jedynym zdatnym do życia skrawkiem planety AEgir zawisa widmo przeludnienia – tysiące przebywających w enklawach rehabilitacyjnych rezydentów, pochodzących ze zniszczonych przez skuński okręt habitatów, nie mają dokąd wracać.

W przestrzeni międzyplanetarnej sprawy również przedstawiają się nie najlepiej. Osłabiona utarczkami w Układzie Słonecznym, w tym utratą największego krążownika, flota admirała Krawczenki pospiesznie uzupełnia braki w ludziach i sprzęcie.

Wysłane na zniszczony w wyniku kolizji Oumuamua ekipy wydobywcze zostają znienacka zaatakowane przez maszyny obcych. Rychło okazuje się, że gdzieś w trzewiach wraku wciąż tli się iskierka obcej świadomości, wrogiej i zdeterminowanej. Ze znajdującego się poza zewnętrznymi rubieżami układu pola asteroid w asyście dziesiątek kamiennych okrętów wojennych wyłania się wezwany przez nią legendarny habitat bojowy, Gniazdo, i wraz ze swoją morderczą eskortą rusza w kierunku ludzkich siedzib.

Tagi: Fantasy science fiction

Kup książkę Shadow Raptors. Gniazdo

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Shadow Raptors. Gniazdo

Avatar użytkownika - AlopexLagopus
AlopexLagopus
Przeczytane:2021-02-08, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2021,
Inne książki autora
Do zobaczenia w piekle
Sławomir Nieściur0
Okładka ksiązki - Do zobaczenia w piekle

Mówią, że kto sieje wiatr, zbiera burzę. Kola powinien był o tym pamiętać. Gdyby nie zapomniał może nadal by żył, podobnie jak wszyscy pozostali...

Shadow Raptors. Konwój
Sławomir Nieściur0
Okładka ksiązki - Shadow Raptors. Konwój

Bitwa w układzie Epsilon Eridani wkracza w decydującą fazę. Okręty Skunów z impetem nacierają na umocnienia orbitalne, ale zahartowani w bojach...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy