Czy wiesz, że śniadanie wcale nie musi być najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia? A wrzucanie kostki lodu do wypijanej codziennie szklanki wody wzmacnia odporność, pomaga spalać tłuszcz i nawadnia organizm bardziej niż woda bez lodu? Z kolei podczas śmiechu rozszerzają się naczynia krwionośne, a organizm spala tłuszcz, więc zamiast ćwiczyć - po prostu możesz się dużo śmiać.

Niesamowite? To nie są cudowne triki, które odkrywają naukowcy w najnowszych badaniach. To siła samouzdrawiania, która drzemie w twoim organizmie - wystarczy, że pozwolisz mu działać. Doktor Joseph Mercola, słynny lekarz, niekwestionowany autorytet w dziedzinie medycyny naturalnej i autor bestsellerów, w książce ,,Siła zdrowych nawyków" ujawnia dziewięć prostych kroków do zdrowia. To zbiór cennych wskazówek, które pomogą wzmocnić odporność i sprawią, że bez specjalnego wysiłku i wyrzeczeń, będziesz dbał o swoje ciało każdego dnia.

Z książki dowiesz się m. in., że:

Masło wcale nie jest tak niezdrowe, jak próbują ci wmówić wszyscy wokół; Niektóre gazowane napoje zawierają substancje, które mogą uszkadzać komórki mózgu; Kiszonki nie tylko wzmacniają system odpornościowy, ale tez poprawiają nastrój i działają antydepresyjnie; Chodzenie boso uzdrawia stany zapalne w całym organizmie (i jest po prostu przyjemne).

Skorzystaj z wiedzy doktora Mercoli i odkryj, że dzięki drobnym zmianom codziennych nawyków można radykalnie poprawić zdrowie i życie... bez wysiłku.

Informacje dodatkowe o Siła zdrowych nawyków. Proste codzienne czynności, które pomogą wzmocnić odporność, zapobiec chorobom i żyć dłużej:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2015-11-09
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Siła zdrowych nawyków. Proste codzienne czynności, które pomogą wzmocnić odporność, zapobiec chorobom i żyć dłużej

Siła zdrowych nawyków. Proste codzienne czynności, które pomogą wzmocnić odporność, zapobiec chorobom i żyć dłużej - opinie o książce

92/2020
Siła zdrowych nawyków to bardzo przydatna książka. Każdy z nas chce cieszyć się zdrowiem, długim życiem i radością z niego. Czy tak się da? Okazuje się, że tak... Jedyne co musisz zrobić to trzymać się prostych zasad. I tutaj właśnie dr Joseph Mercola pomaga nam uporządkować podstawowe informacje. Musisz koniecznie ją przeczytać! Wielokrotnie słyszy się o tym, że coś szkodzi. Aspartam, woda butelkowana czy koktajle sojowe. Takich informacji ciągle napływa, a my jesteśmy bombardowani nowymi badaniami. Czasem człowiek już się gubi w tych nowych doniesieniach i nie wie co jeść, albo jak trenować. Czy zdrowe jest bieganie, trening interwałowy czy spacery? Jaką dawkę witaminy D musimy przyjmować i czy ekspozycja na słońce wywołuje czerniaka? Napisana bardzo przystępnym językiem, bez naukowego zadęcia. Nawet jeśli nie lubisz poradników to ten w odbiorze jest dużo przyjemniejszy. Książkę poleciłam już swoim najbliższym. I uwierz, że każdą z tych zasad bez problemu możesz wprowadzić w życie. Bez restrykcyjnych diet i wyrzeczeń!

Avatar użytkownika - Katyushka
Katyushka
Przeczytane:2020-08-06, Ocena: 4, Przeczytałem, 12 książek 2020,

Mam mieszane uczucia co do tej książki. Chociaż nie dowiedziałam się wielu nowości, to jednak częściowo utwierdziła mnie w pewnych tezach, które założyłam sobie jakiś czas wcześniej. Dr Joseph Mercola odwraca trochę chociażby współczesne standardy zywieniowe, w których to główną rolę odgrywają węglowodany, a podkreśla kluczową rolę tłuszczu w diecie. Dodatkowo przeprowadza przez zmianę nawyków krok po kroku, co rusz dodając małą rzecz, którą jesteśmy w stanie bardzo prosto zmienić, żeby cieszyć się lepszym samopoczuciem i zdrowiem.

Dobry tłuszcz
dr Joseph Mercola0
Okładka ksiązki - Dobry tłuszcz

Książka, która bezlitośnie obala mity na temat tłuszczu, diety i zdrowego stylu życia! Wyobraź sobie, że zamiast obsesyjnie unikać tłuszczy - jesz...