Skazana na rozkosz

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2019-05-08
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-8119-517-1

Namiętność, pożądanie i pikantne historie.
Ta książka rozbudzi twoje zmysły.
Historia kobiety, która zostaje skazana wyrokiem sądu, za odmowę przyjęcia zaproszenia na obiad przez nieznajomego mężczyznę. Wyrok zobowiązuje ją do cotygodniowych spotkań z obcym facetem.
Każda wizyta tworzy nową historię przepełnioną erotyzmem i nieziemskimi uniesieniami, pobudzającymi wyobraźnię.
Mimo pikantnych opowiadań, bohaterka jest kobietą, piękną ale nieśmiałą, która bardziej potrzebuje bliskości drugiej osoby, niż pociągu fizycznego. Z drugiej jednak strony nosi maskę diamentowej kobiety, bo choć pragnie być pożądana, boi się wyjść z ukrycia.

Tagi: Romans erotyk erotyka historia kobiety pikantność pożądanie namiętność

Kup książkę Skazana na rozkosz

Listy do kochanka
Wioletta Wilczyńska; 0
Okładka ksiązki - Listy do kochanka

Erotyczne listy emanują emocjami, które najcelniej trafiają do serca odbiorcy. Jeżeli dodać jeszcze, że pieszczota ma oprawę poetycką, to doznanie...

Wioletta Wilczyńska; 0
Okładka ksiązki - How to live. How to create your future. Recognize the power of your brain and use it

If you feel that something is wrong with your life. For a long time you have been unsuccessfully looking for the key to happiness and success, this is...

Manhattan Babilon
Lech Majewski