Słaby punkt

Marti i Wilku po wydarzeniach związanych z aresztowaniem Roberta Urbaniaka próbują ułożyć sobie życie na nowo. Oczekują pierwszego dziecka, urządzają mieszkanie i zdają się nie mieć przed sobą żadnych tajemnic. Lecz profesja Kamila sprawia, że nie jest im pisana spokojna przyszłość, gdyż pewnego razu na ich drodze staje niejaki Oleg, rosyjski gangster. Gdy Marta się dowiaduje, czym zajmuje się mężczyzna, Daniel, szef specjalnej jednostki, , składa jej pewną propozycję.

Czy Marti będzie w stanie podawać się za kogoś innego, aby uratować niewinne młode kobiety? I czy Wilku zniesie to, że jego ukochana zostanie dziewczyną przestępcy?

Kinga Tatkowska zabiera nas do świata pełnego niebezpieczeństw, intryg i zaskakujących zwrotów akcji.

Czy uczucie Marty i Kamila okaże się silniejsze niż szerzące się wokół zło i czy w końcu będą mogli odetchnąć?

A może, niczym partnerzy w zbrodni, muszą najpierw spalić cały świat, aby ocalić swą miłość?

Drugi tom pasjonującej romantyczno-sensacyjnej serii to lektura wbijająca w fotel!

A to jeszcze nie koniec!

Informacje dodatkowe o Słaby punkt:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-04-22

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna bóg

Kup książkę Słaby punkt

Słaby punkt - opinie o książce

Avatar użytkownika - gdziejatamksiazk
gdziejatamksiazk
Przeczytane:2022-04-28, Ocena: 5, Przeczytałam,

"- Wilku?
- Tak?
- Ty masz w ogóle jakieś słabe punkty?
- Mam jeden. - Zaśmiał się - I powinnaś doskonale go znać."
Kinga Tatkowska powraca z Marti i Kamilem, którzy próbują ułożyć sobie życie w spokoju. Wydarzenia, które miały miejsce w pierwszym tomie nie dają jednak o sobie zapomnieć. W dodatku, na drodze dwójce zakochanych staje rosyjski gangster Oleg, który zajmuje się handlem ludźmi, szczególnie kobietami. Kiedy plan zbliżenia się do mężczyzny nie wypala, a kolega z pracy Wilka mówi Marti nad czym pracują, kobieta decyduje się pomóc. Czy uda im się złapać Olega na gorącym uczynku? Do czego posunie się Oleg by zdobyć Marti?
Czekałam na drugi tom tejże serii, ponieważ pierwszy mocno mnie zaskoczył i to pozytywnie. Autorka ma lekkie pióro, dzięki czemu książkę czyta się przyjemnie i szybko, a akcja cały czas gna do przodu. W drugim tomie to się nie zmienia i "Słaby punkt" dorównuje poprzednikowi.
Jeśli znacie początek historii Marti i Wilka, a mężczyzna skradł serce, to na pewno ucieszy Was wiadomość, że tutaj jest go więcej, przynajmniej takie odniosłam wrażenie. Poznajemy z jego perspektywy podejście do sprawy pomocy Marti w tak ważnej akcji. Nie zabraknie kilku gorętszych scen, które dodają pikanterii całej historii, ale i tak emocji nie brakuje.
Co mnie zaskoczyło, to postać Olega, który wywoływał u mnie skrajne emocje. Nienawiść do okrucieństwa, które było jego pracą. Współczucie, gdy poznało się jego przeszłość. Nadzieję, światełko w tunelu, gdy widoczne były u niego zmiany dzięki pewnej pięknej i nieustępliwej kobiecie, jaką jest Marti.
Spędziłam naprawdę przyjemnie czas z książką i ciekawie było poznać dalsze losy bohaterów. Co więcej, to nie koniec i autorka zasiała pewne ziarenko, którego rozwinięciem jestem naprawdę zaintrygowana. Mam pewne podejrzenia co do wydarzeń w trzecim tomie, ale będę musiała się przekonać, gdy się pojawi. Polecam fanom romansów i obyczajówek.

"Słaby punkt" to książka, która zaskakuje, ale przede wszystkim pokazuje, że miłość nie zawsze jest wyznacznikiem szczęścia.

Na drugi tom Marti i Wilka czekałam z utęsknieniem, ponieważ w ich życiu nastał czas na szczęście, lecz to trwało zaledwie krótką chwilę, by mogli w pełni cieszyć się sobą. Sielankowe życie nie trwa długo, leczy czy takie było? Kamil jak wiemy z pierwszego tomu, cały czas jest narażony na niebezpieczeństwo, a w tym wypadku to nie oznacza stabilności. Na drodze Wilka staje Oleg i maszyna ruszyła, gra nie toczy się między panami, w tej grze istotnym elementem staje się Marta, która musi zmierzyć się z ciężkimi decyzjami, a w grę wchodzi szczęście innych ludzi. Czy Marta poradzi sobie w nowej roli? Czy tych dwoje ma szansę na szczęśliwe zakończenie? Co takiego kryje osoba Olega? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie zajrzyjcie do książki, by znaleźć odpowiedzi na pytania!

"Słaby punkt" zaskoczył mnie! Wydawało mi się, że tej parze pisany jest spokój, ale autorka miała co do tego odmienne zdanie. Postać Marty mnie zaskoczyła, nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy, a wręcz czytając, wydawało się mi, że podejmie inne decyzje, ale ona zaskoczyła mnie swoją odwagą i determinacją w powierzonym jej zdaniu. Wilk w tej części okazał się bardzo cierpliwy, lecz bywały momenty, gdzie krzyczałam, by się ruszył, to jest właśnie ten czas! Postać Olega była perfekcyjnie zobrazowana, co dało mi możliwość, wejść w głąb jego duszy i umysłu, by analizować jego osobowość, co nie było takie łatwe, zważywszy, że krył się pod zbroją niedostępnego przestępcy.

W książce nie ma mowy na nudę, cały czas coś się dzieje, akcja nie zwalnia na minutę, co powoduje, że książki nie da się odłożyć, natomiast styl autorki jest bardzo lekki i przyjemny w odbiorze.

Książka napakowana emocjami, które szokują, zaskakują i wprawiają w niedowierzanie! Wielokrotnie zastanawiałam się, co ja bym zrobiła na miejscu Marty, lecz nie byłam w stanie odpowiedzieć sobie na to pytanie, bo decyzje przez nią podejmowane, były z kategorii tych najtrudniejszych, a konsekwencje mogły zaprowadzić nad przepaść, gdzie możliwość jest tylko jedna, skok!

Jestem zaskoczona zakończeniem, które po pierwsze intryguje, a po drugie daje nadzieję, że to nie koniec Marty i Wilka!

Autorka w tej części pokazuje, że miłość nie jest łatwa, a wymaga wyrzeczeń, które nie koniecznie mogą się podobać drugiej połówce, lecz warto pamiętać, że uczucie to wymaga zaufania! Polecam!

Pod ścisłą ochroną
Kinga Tatkowska0
Okładka ksiązki - Pod ścisłą ochroną

Nessa, tak naprawdę Dominika Neserowicz, to wschodząca gwiazda muzyki pop. Wydawać by się mogło, że ma wszystko - sławę, pieniądze, oddanych fanów. Na...

Szukając tego
Kinga Tatkowska0
Okładka ksiązki - Szukając tego

Czasem doświadczamy czegoś, od czego chcemy uciec. Nigdzie konkretnie – byle dalej. Ona próbuje uwolnić się od przeszłości. On już dawno stracił...