S這wa 鈍iat這軼i

Tom 2 cyklu Archiwum Burzowego 安iat豉
Ocena: 5.75 (16 g這s闚)

安ietli軼i Rycerze musz znów powsta.

W ko鎍u wypowiedziano staro篡tne przysi璕i, spreny powracaj. Ludzie szukaj tego, co zosta這 utracone. By mo瞠 ta misja ich zniszczy.

Wiatrowy zagubi si w strzaskanej krainie i balansuje na granicy mi璠zy zemst a honorem. Tkaczka 安iat豉, któr powoli poch豉nia przesz這嗆, poszukuje k豉mstwa, którym musi si sta. Kowal Wi瞛i, zrodzony z krwi i 鄉ierci, teraz próbuje odbudowa to, co zosta這 zniszczone. Badaczka, od której zale膨 losy dwóch ludów, zostaje zmuszona do dokonania wyboru mi璠zy powoln 鄉ierci a straszliw zdrad wszystkiego, w co wierzy.

Najwy窺zy czas, by si przebudzili, nadchodzi bowiem Wieczna Burza.

I przyby Skrytobójca.

Doskona豉 kontynuacja ,,Drogi królów".

Informacje dodatkowe o S這wa 鈍iat這軼i:

T逝maczenie: Anna Studniarek

wi璚ej

Kup ksi捫k S這wa 鈍iat這軼i

Cytaty z ksi捫ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytat闚 z tej ksi捫ki.

Dodaj cytat

Zobacz tak瞠

S這wa 鈍iat這軼i - opinie o ksi捫ce

Avatar u篡tkownika - karolina_c
karolina_c
Przeczytane:2016-08-05, Ocena: 6, Przeczyta貫m, 26_ksi您ek_2016, Fantastyka_2016,
安ietnie si czyta. Rozbudowane losy postaci- udaje nam si lepiej pozna Kaladina oraz Shallan- kt鏎ej losy jednak nie s tak b豉he jak by si to mog這 wydawa po pierwsze cz窷ci. Oryginalno嗆 鈍iata stworzonego przez Sandersona robi napraw spore wra瞠nie na czytelniku.
Avatar u篡tkownika - SteveS
SteveS
Przeczytane:2015-02-23, Ocena: 6, Przeczyta豉m, 52 ksi捫ki 2015, Mam, Ulubione,
Na pocz徠ku by豉m bardzo sceptyczna, i nie mog豉m si wci庵n望. Ale gdy ju si wci庵n窸am.. przyznam, 瞠 ksi捫ka porwa豉 mnie bez reszty. Ca造, nowy 鈍iat fantastyczny, kt鏎y zachwyca prostot, a jednocze郾ie by tak rzeczywisty, i mia豉m wra瞠nie, 瞠 mog go dotkn望! 安ietna ksi捫ka. Pe軟a recenzja: http://dlalejdis.pl/artykuly/slowa_swiatlosci_recenzja
Avatar u篡tkownika - dandyska
dandyska
Przeczytane:2015-01-20, Ocena: 6, Przeczyta豉m, 26 ksi捫ek - 2015,
Drugi tom jest r闚nie zaskakuj帷y jak pierwszy. Posta shallan jest rozwini皻a, poznajemy jej histori i uwielbiam t bohaterk. :D Historie niekt鏎ych pomniejszych bohater闚 nie bardzo wiem czemu mia造 s逝篡, ale by mo瞠 autor w kolejnym tomie wyja郾i te tajemnice.

Je郵i ksi捫k chce si czyta jak najd逝瞠j, 瞠by tylko si nie sko鎍zy豉. Je郵i cz這wiek przejmuje si losami ka盥ego z bohater闚, jakby byli jego przyjaci馧mi. Je郵i nie omija si 瘸dnego z opis闚 w obawie, 瞠by najmniejsze szczeg馧y nie uciek造. To zbli瘸my si do ksi捫ki w mojej ocenie idealnej.

To jest fantastyka najwy窺zych lot闚. Tu jest zupe軟ie inny pomys na 鈍iat ni wsz璠zie indziej. Poziom uszczeg馧owienia, uwiarygodnienia 鈍iata przedstawionego jest po prostu niesamowity.

Szczerze -- ciesz si, 瞠 czeka mnie jeszcze kilka tom闚 -- kilka tysi璚y stron. A jednocze郾ie jestem niezwykle z造, 瞠 po鈍i璚i貫m zbyt ma這 uwagi pierwszemu tomowi serii.

Je瞠li kto przetrwa ci篹ki pocz徠ek Drogi Królów i dotar a do tej ksi捫ki, to nie b璠zie zawiedziony. Sanderson stanowczo trzyma poziom i wie do czego d捫y. Ca豉 seria Archiwum Burzowego 安iat豉 to Must Read.

Avatar u篡tkownika - Witwona
Inne ksi捫ki autora
Stop prawa
Brandon Sanderson0
Ok豉dka ksi您ki - Stop prawa

Trzysta lat po wydarzeniach opisanych w trylogii „Zrodzonego z Mg造”, Scadrial unowocze郾ia si, koleje uzupe軟iaj kana造, ulice i domy bogaczy...

Z mg造 zrodzony
Brandon Sanderson0
Ok豉dka ksi您ki - Z mg造 zrodzony

SPRZEDA OD 20-03-2008! Przez tysi帷 lat popió zasypywa kraj, nie kwit造 kwiaty. Przez tysi帷 lat skaa wiedli niewolnicze 篡cie w n璠zy i strachu...

Zobacz wszystkie ksi捫ki tego autora
Recenzje miesi帷a
Czarcie Lustro