Słownik medyczny ang-pol, pol-ang USB

Słownik zawiera przejrzane i zweryfikowane hasła ,,Podręcznego słownika medycznego angielsko-polskiego i polsko-angielskiego" Przemysława Słomskiego i Piotra Słomskiego . Zakres słownika został rozszerzony o ponad 5000 nowych haseł ze wszystkich dziedzin medycyny, a także stomatologii i farmacji oraz terminy odnoszące się do pielęgniarstwa. Dodano ponad 2000 skrótowców z rozwinięciem . Wszystkie hasła przygotowano w sposób ułatwiający odnalezienie terminu. Słownik wzbogacony został również o materiały dodatkowe używane w języku angielskim np. dawkowanie leków.

Hasła ze wszystkich dziedzin medycyny, także z zakresu stomatologii i farmacji oraz terminy odnoszące się do pielęgniarstwa. Przejrzane i zweryfikowane stare hasła. Ponad 5000 nowych haseł - prostych i złożonych. Zakres słownika rozszerzony o ponad 2000 akronimów (skrótowców) z rozwinięciem. Materiały dodatkowe: używane w języku angielskim skróty dotyczące dawkowania leków oraz nazwy dziedzin medycyny i odpowiadających im zawodów. Wszystkie hasła przygotowane w sposób ułatwiający odnalezienie poszukiwanego terminu. Transkrypcja fonetyczna terminów angielskich.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE

komputer PC Windows 7, Windows 8 i 8.1, Windows 10 procesor 1GHz karta graficzna SVGA, 800x600, 65 000 kolorów maksymalna rozdzielczość: 1920x1080 karta dźwiękowa port USB dostęp do Internetu (tylko podczas aktywacji programu)

Program można zainstalować na jednym komputerze.

Dodatkowo, chcąc skorzystać ze słownika w pracy czy na uczelni, istnieje możliwość uruchomienia go bez instalacji - wprost z pendrive'a.

INSTALACJA

Program instalowany jest na twardym dysku użytkownika. Przy pierwszym uruchomieniu programu nastąpi jego aktywacja, podczas której należy wpisać otrzymany wraz z programem kod aktywacyjny, znajdujący się w pudełku na wkładce mocującej pendrive (patrz zdjęcie poniżej). Aktywacja jest jednorazowa i wymaga dostępu do Internetu, dalsze korzystanie z programu może odbywać się w trybie off-line. Kod aktywacyjny, zgodnie z licencją, należy zarchiwizować wraz z dowodem zakupu programu.

Informacje dodatkowe o Słownik medyczny ang-pol, pol-ang USB:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Data wydania: 2018-09-04
Kategoria: Encyklopedie, słowniki, leksykony
ISBN: 9788320053210

Kup książkę Słownik medyczny ang-pol, pol-ang USB

Słownik medyczny ang-pol, pol-ang USB - opinie o książce

Podręczny słownik medyczny polsko-angielski, angielsko-polski
Przemysław Słomski0
Okładka ksiązki - Podręczny słownik medyczny polsko-angielski, angielsko-polski

Podręczny słownik medyczny angielsko-polski i polsko-angielski w nowej odsłonie. Zawiera hasła ze wszystkich dziedzin medycyny, a także z zakresu stomatologii...