Słownik Terminologii Gospodarczej niemiecko-polski. Bankowość-Finanse-Prawo

Zawiera ok. 35.000 haseł z dziedziny: prawa karnego, administracyjnego i międzynarodowego, ekonomii, finansów, bankowości, obrotu giełdowego, ubezpieczeń, transportu morskiego i lotniczego. Znajdują się w nim także hasła i słownictwo ściśle związane z Unią Europejską, nazwy oraz skróty instytucji Wspólnoty, programów pomocowych i strukturalnych, zestawienia wyrazów i zwrotów frazeologicznych w brzmieniu występującym w ustawach lub innych dokumentach unijnych.

Informacje dodatkowe o Słownik Terminologii Gospodarczej niemiecko-polski. Bankowość-Finanse-Prawo:

Wydawnictwo: brak danych
Data wydania: b.d
Kategoria: Ekonomia
ISBN: 83-7483-223-1

Kup książkę Słownik Terminologii Gospodarczej niemiecko-polski. Bankowość-Finanse-Prawo

Słownik Terminologii Gospodarczej niemiecko-polski. Bankowość-Finanse-Prawo - opinie o książce

Opracowania tematyczne z języka angielskiego dla szkół podstawow
Kienzler Iwona0
Okładka ksiązki - Opracowania tematyczne z języka angielskiego dla szkół podstawow

Opracowania tematyczne z języka angielskiego wydane zostały z myślą o uczniach szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Podane tu tematy obejmują...

Eseje i wypracowania w języku angielskim z tłumaczeniami
Kienzler Iwona0
Okładka ksiązki - Eseje i wypracowania w języku angielskim z tłumaczeniami

Podane tu tematy obejmują program nauczania początkowego i zaawansowanego łącznie z tematami spotykanymi na egzaminach maturalnych z języka angielskiego...