Smakoterapia 2

Drogi Czytelniku,

Nieznajomy,

Przyjacielu,

jeśli trzymasz w dłoniach Smakoterapię 2, śmiem podejrzewać, że wiesz już o mnie co nieco. Jeśli jednak nie wiesz, zapraszam Cię serdecznie, abyś zajrzał do pierwszej, bestsellerowej Smakoterapii oraz na stronę Smakoterapia.pl. Znajdziesz tam historię rewolucji kulinarnej, która narodziła się z miłości do dziecka z licznymi alergiami, a wyrosła na inspirację dla wszystkich poszukujących prostych przepisów roślinnych, bez glutenu, nabiału i cukru. W jej kontynuacji pochylam się nad tym, od czego często zaczynamy zmiany w kuchni: nad zdrowymi smakołykami. Najczęściej słodkimi. Zaczynamy zatem od słodkości, lecz potem... Uch, wreszcie coś na wytrawnie!

Zapraszam Was w kolejną kulinarną podróż. Zaczerpnijcie z niej, co Wam się podoba, zainspirujcie się i smakujcie na zdrowie.

Uściskowuję!

Iwona Zasuwa

,,Wpadłam do Pani przypadkiem, ale pozwolę sobie zostać na zawsze".

[czytelniczka]

Kup książkę Smakoterapia 2

Smakoterapia 2 - opinie o książce

Avatar użytkownika - kavayee
kavayee
Przeczytane:2018-10-09, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 26 książek 2018, 52 książki 2018,

Może to banalne, ale ta książka zmieniła moje podejście do kuchni. I za to będę Iwonie Zasuwie wdzięczna po wsze czasy :)

Co i rusz wykorzystuję jakiś nowy przepis, bo w książce jest ich naprawdę sporo. "Smakoterapia 2" to przede wszystkim dużo przepisów na desery. Zatem jeśli, tak jak ja, szukacie zamienników gotowych słodyczy, to ta książka będzie dla was idealna.

Jeśli szukacie przepisów na zupy i dania główne, to nie ma ich tam aż tak dużo, ale też są świetne. Natomiast "Smakoterapia" miała ich więcej i tam znajdziecie przepisy na dużo zup! :)

Całość recenzji na zukoteka.pl

Smakoterapia. Żyj i jedz zdrowo. Odporność na talerzu
Iwona Zasuwa0
Okładka ksiązki - Smakoterapia. Żyj i jedz zdrowo. Odporność na talerzu

SMAKOTERAPIA żyj i jedz zdrowo   ODPORNOŚĆ NA TALERZU Jak skutecznie zadbać o zdrowie i przestać się bać drobnoustrojów   JAK BYĆ ZDROWYM W DZISIEJSZYM...

Smakoterapia
Iwona Zasuwa0
Okładka ksiązki - Smakoterapia

Zdrowie zaczyna się na talerzu. Właśnie dlatego w tej książce znajdziesz przepisy na śniadania, obiady i przekąski na bazie naturalnych, ogólnodostępnych...