Spięcie

Spięcie to powieść pełna zapierających dech w piersiach zwrotów akcji, która trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. To niezwykła opowieść o silnych więzach, które łączą nas z najbliższymi i sekretach, których dochowujemy, by ich ochronić.

Crawford Hunt, strażnik Teksasu, chce odzyskać córkę. Przed czterema laty, po śmierci żony, załamał się, a opiekę nad małą Georgią przejęli dziadkowie. Crawford jednak się pozbierał, wypełnił wszystkie narzucone przez sąd wymagania i teraz los jego rodziny spoczywa w rękach sędzi Holly Spencer.

Podczas rozprawy o przywrócenie Crawfordowi opieki nad córką do sali sądowej wpada zamaskowany napastnik. Strażnik Teksasu reaguje instynktownie i osłania Holly przed strzałem. Jednak jego bohaterski czyn szybko zaczyna być przedstawiany jako brawura i lekkomyślność. Chmury gromadzące się nad Crawfordem gęstnieją, gdy ten odkrywa przerażającą prawdę kryjącą się za napastnikiem i uświadamia sobie, że zleceniodawca ataku pozostaje na wolności.

Crawford stawia sobie za cel schwytanie sprawcy. Jednak ścigając napastnika może zaprzepaścić szanse na odzyskanie córki i zniszczyć karierę Holly Spencer, która potrzebuje ochrony nie tylko przed zabójcą, lecz także przed zakazanym uczuciem, które zaczyna ich łączyć.

Sandra Brown - amerykańska pisarka, autorka ponad 70 romansów, a także powieści kryminalnych i historycznych. Jej książki zostały przetłumaczone na 33 języki i wydane w 80 milionach egzemplarzy. W Polsce ukazały się m.in. Twardziel, Lokator, Cięcie, Nieczysta gra, Zasłona dymna, Oblężenie, Rykoszet. Kolejne tytuły już wkrótce.

Informacje dodatkowe o Spięcie:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2019-05-06

Tagi: Klasyka kryminału

Kup książkę Spięcie

Spięcie - opinie o książce

Seria niefortunnych wydażeń na sali sądowej powoduje iż człowiek kochający nad życie swoją córke pomimo popełnionych w przeszłości błędów chce ją odzyskać lecz los sprawia że na drodze pojawiają się kolejne przeszkody. Ratowanie życia ma we krwi a przeszłość nie pozwoliła o sobie zapomnieć.  Lecz pomimo osobistych problemów strażnik teksasu rusza w pogoń za zamachowcem i mordrcą wiedząc iż może stracic swoja ukochana córke.Wiara w sprawiedliwość pozwala mu na złapanie sprawców i odzyskanie ukochanej córki a między czasie pojawia się też miłość,  ktorej nie zaznał od wielu lat. Serdecznie polecam

Kryminał z odrobiną romansu to coś co Sandra Brown bardzo często łączy, a mi się to podoba, więc sięgam w ciemno i jeszcze się nie zawiodłam

Avatar użytkownika - angel92
Przeczytane:2017-04-14, Ocena: 5, Przeczytałam,
Piekielna misja
Sandra Brown0
Okładka ksiązki - Piekielna misja

Kerry Bishop podejmuje się niebezpiecznej misji - wyprowadzenia z targanego wojną domową kraju dziewiątki osieroconych dzieci. Oznacza to morderczą przeprawę...

Zamiana uczuć
Sandra Brown0
Okładka ksiązki - Zamiana uczuć

Allison żałowała, że pozwoliła Annie namówić się na tę maskaradę. Przecież Davis, narzeczony Anny, na pewno odkryje ich tajemnicę! No ale cóż, obiecała...