Stacja lodowa

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2001 (data przybliżona)
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 838808738X
Liczba stron: 480
Tytuł oryginału: Ice Station
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Piotr Roman

Tom 1 cyklu Shane Schofield

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Kilkaset metrów pod powierzchnią lodowca bezpośrednio pod stacją w gigantycznej grocie znajduje się coś wykonanego z metalu - coś, co może być wielkim statkiem kosmicznym. Wysłani na rekonesans nurkowie znikają bez śladu. Do Wilkes przybywa oddział piechoty morskiej USA pod dowództwem porucznika Shane Schofielda. W międzyczasie do stacji zbliżają się doskonale wyszkoleni komandosi innych krajów. Ich celem jest przejęcie cennego odkrycia. Schofield i jego ludzie muszą stawić czoła zawodowym zabójcom, tajnej organizacji rządowej, z także zdrajcom we własnych szeregach. Zaczyna się prawdziwe piekło... Kto okaże się sprzymierzeńcem, a kto wrogiem? Jaka niebezpieczna tajemnica kryje się pod lodem?

Tagi: kryminał tajemnica groza

Kup książkę Stacja lodowa

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Stacja lodowa

Kilkaset metrów pod powierzchnią lodowca bezpośrednio pod stacją badawczą w gigantycznej grocie znajduje się coś wykonanego z metalu - coś, co może być wielkim statkiem kosmicznym. Wysłani na rekonesans nurkowie znikają bez śladu.

Do do stacji badawczej Wilkes przybywa oddział piechoty morskiej USA pod dowództwem porucznika Shane Schofielda. W międzyczasie do stacji zbliżają się doskonale wyszkoleni komandosi innych krajów.  Wkońcu statek kosmiczny to łakomy kąsek dla wielu światowych mocarstw. Celem wszystkich grup jest przejęcie cennego odkrycia. Schofield i jego ludzie muszą stawić czoła zawodowym zabójcom, tajnej organizacji rządowej, z także zdrajcom we własnych szeregach. 

 

Książka, którą należy czytać z przymrużeniem oka - podobnie jak Cusslera.

Link do opinii

Dla mnie po prostu REWELACJA. Sensacyjna książka akcji. Tu akcja rozgrywa się na każdej stronie. Nie mogłam oderwać się od czytania, tak bardzo chciałam wiedzieć co będzie się działo dalej. Faktem jest, że trup ściele się bardzo gęsto. Giną niestety nie tylko ci źli. Akcja dzieje się na Antarktydzie w Stacji Lodowej, która należy do USA. Jaką skrywa tajemnicę? Ilu ludzi musi zginąć aby nie ujrzała ona światła dziennego? Czy komuś uda się przerwać łańcuch tragicznych wydarzeń? Czy ktoś przeżyje? Czy aby na pewno wszystkie służby mają dbać o bezpieczeństwo innych? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w tej książce. Jestem pełna podziwu dla autora za wyobraźnię i wiedzę, która była niezbędna do napisania tej powieści. Polecam.

Link do opinii
Inne książki autora
Smocza wyspa
Matthew Reilly0
Okładka ksiązki - Smocza wyspa

Po dokonaniu szeregu ataków terrorystycznych Armia Złodziei przejmuje ośrodek na Smoczej Wyspie. I rozpoczyna próbę uruchomienia znajdującej się tam niezwykłej...

Nieuchwytny cel
Matthew Reilly0
Okładka ksiązki - Nieuchwytny cel

Trwa polowanie na piętnastu najbardziej niebezpiecznych ludzi na świecie: komandosów, terrorystów i szpiegów. Za głowę każdego z nich tajemniczy zleceniodawca...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy