Strefa koszmaru

Strefa Koszmaru to jedna z tych pozycji, która jeszcze długo pozostaje w waszych głowach, gdy odłożycie książkę na półkę. To wycieczka do świata upiornych koszmarów, widm oraz szaleństwa, które siedzi nie tylko w naszych głowach, ale także w tych, którzy nie mają w stosunku do nas dobrych zamiarów. Jest to ten rodzaj horroru, który podczas lektury nieoczekiwanie wysuwa ku nam swoje poplamione krwią łapy, aby nie tylko pozbawić nas tchu, ale także ścisnąć za serce.

Szczęka mi opadała

Tomasz Siwiec – autor horrorów.

Strefa koszmaru to książka, której nie może zabraknąć w waszych kolekcjach, a czytanie każdego kolejnego opowiadania będzie prawdziwą przyjemnością dla fanów spragnionych  literackiego horroru, który nie wpisuje się w sztywne ramy, lecz czerpie z najlepszych wzorców i tworzy coś wyjątkowego. Wejdźcie do „strefy koszmaru” a gwarantuje wam, że mroczne, często brutalnej wizje autorki wchłoną wasze dusze na dłuższy czas.

Maciek Klimek – W Witrynach Horroru.

Patrycja Giesecke umie w horror, który nie ogranicza się do epatowania przemocą. Trzymacie więc w rękach książkę grozy, która nie chwyci was za żołądki, ale za serca. A to potrafią tylko naprawdę dobre horrory.

Robert Ziębiński – pisarz, publicysta.

Informacje dodatkowe o Strefa koszmaru:

Wydawnictwo: Phantom Books
Data wydania: 2022-03-31
Kategoria: Horror

Kup książkę Strefa koszmaru

Strefa koszmaru - opinie o książce

Zbiór rewelacyjnych opowiadań z piekła rodem, dzięki którym poczujecie ciarki w kręgosłupie. Zapewniam Was, że zapomnicie o całym świecie i utkniecie w koszmarach wykreowanych przez Patrycję.

Autorka ma talent do tkania prawdziwych koszmarów, które zapierają dech w piersiach. Jest niepokojąco i mrocznie. Wzbudza cały wachlarz emocji, potrafi przestraszyć, zasmucić, oburzyć, zniesmaczyć i przede wszystkim zaskoczyć. Różnorodność tematyczna tych opowiadań robi ogromne wrażenie, udowadnia że autorka ma niesamowitą, momentami porytą wyobraźnię.
Przeżyjecie tu różne przygody, ale i będziecie się bać. Traficie do umysłu psychopaty, który sprawi, że przejdą Was ciarki. Wylądujecie na nawiedzonej wyspie, która doprowadza do obłędu. Otrzecie się o szatańską magię, praktyki voodoo, klątwy i kanibalizm. Przemkną Wam wszelkiej maści szaleńcy, anioły i demony, a także wiele innych bardzo klimatycznych wątków, nudzić się tu nie będziecie!

Napisane są fenomenalnie, autorka ma wielki talent do tworzenia. Fabuła zbudowana jest perfekcyjnie, mimo krótkiej formy, wszystko jest doprowadzone do końca, często z świetną zwalającą z nóg puentą. Nie ma się wrażenia, że czegoś tu brakuje, wszystko jest odpowiednio wyważone. Czyta się z zapartym tchem. Plastyczne i dosadne opisy niesamowicie poruszają wyobraźnię i zapadają w pamięci na dłużej. Różnorodne style prowadzenia wzbudzają ogromny podziw. W formie listu czy w gawędziarskim stylu przypominającym mi starego, dobrego Kinga. Znajdziemy tu także wierszyk, ale jakie on emocje wzbudza!

Jednym słowem - rewelacja! Fani mocniejszych horrorów będą zachwyceni. Jestem pewna, że o Patrycji w tym grozowym światku usłyszymy jeszcze nie raz!
Z dumą zostałam patronką takiej niepowtarzalnej książki!

Zmysłowy rytm
Patrycja Giesecke 0
Okładka ksiązki - Zmysłowy rytm

Ona – młoda, atrakcyjna kobieta, która jako nastolatka, po rozwodzie rodziców, wyjechała z matką z rodzinnego miasteczka. Na wieść...

Kiedy nadejdzie czas
Patrycja Giesecke0
Okładka ksiązki - Kiedy nadejdzie czas

Piękna, bogata, wrażliwa… Każdy, kto ją zobaczył, myślał, że jest szczęściarą. Tylko ona wiedziała, jak jej życie wygląda naprawdę.Hope Lanstor...