Stres męski - nowe spojrzenie

Georgia Witkin nadała nowy kształt jednemu ze swoich największych bestsellerów!

Dlaczego? Dlatego że mężczyźni XXI wieku stają przed nowymi wyzwaniami - a zatem muszą sobie radzić ze stresami, których nie znali ich ojcowie i dziadkowie!

Jak się odnaleźć w świecie, który zmienia się niemal z dnia na dzień i wciąż rzuca nowe wyzwania? Jak pogodzić życie rodzinne i pracę zawodową, która może wysysać wszystkie siły? Jak sprostać oczekiwaniom w szkole, na uczelni, w firmie, a także oczekiwaniom bliskich osób? A jeszcze do tego mieć satysfakcjonujące życie seksualne?

Autorka, opierając się na własnym doświadczeniu klinicznym oraz na setkach wywiadów przeprowadzonych z mężczyznami w ramach badań ankietowych, stwierdza jednoznacznie, iż stres męski i stres kobiecy różnią się i dlatego wymagają różnego podejścia. W tej książce omawia nie tylko źródła stresu męskiego i jego wpływ na wszystkie aspekty życia, ale też sposoby radzenia sobie ze stresem - nie zapominając ani o chłopakach w okresie dojrzewania, ani o mężczyznach na emeryturze.

Ta książka to prawdziwy dar nie tylko dla wszystkich mężczyzn, ale także ich żon, matek, córek i sióstr - czyli tych kobiet, na których im zależy. - John Vaughan, ,,The Charlotte Observer"

Napisana z humorem i sympatią dla mężczyzn książka, która omawia jak najbardziej prawdziwe problemy i podpowiada sposoby na ich rozwiązanie. - Hank Herman, ,,Health Magazine"

Ta książka jest lepsza niż witaminy - uwielbiam ją! - Robert I. Belinoff, dyrektor Health Care Division, J. Walter Thompson

Nawet starego psa można nauczyć nowych sztuczek - a to oznacza, że każdy i w każdym momencie może się zmienić. Tego uczy ta książka. - Jack Hirschowitz, dyrektor ds szkolenia stażystów w Mt. Sinai School of Medicine, autor przedmowy do "Stresu męskiego"

Informacje dodatkowe o Stres męski - nowe spojrzenie:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2016-06-07
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Stres męski - nowe spojrzenie

Stres męski - nowe spojrzenie - opinie o książce

Uwolnić się od stresu w wielkich i małych nieszczęściach
Georgia Witkin0
Okładka ksiązki - Uwolnić się od stresu w wielkich i małych nieszczęściach

To wartościowy i przydatny poradnik, który dostarcza strategii działania w swoistym stanie silnego lęku oraz przy emocjonalnych i fizjologicznych objawach...

Stres kobiecy - nowe spojrzenie
Georgia Witkin0
Okładka ksiązki - Stres kobiecy - nowe spojrzenie

Georgia Witkin nadała nowy kształt swojemu największemu bestsellerowi! Dlaczego? Dlatego że kobiety XXI wieku stają przed nowymi wyzwaniami - a zatem muszą...