Striker Force 7 cz. 1

Cristiano Ronaldo to bez wątpienia jeden z najlepszych piłkarzy nie tylko ostatnich lata, ale także całej historii. Można by go nawet nazwać superbohaterem! Takiej roli się z resztą doczekał, lecz mówimy w tym wypadku o komiksie Striker Force 7 cz. 1 (org. Striker Force 7).

Zawodnik wraz z Sharadem Devarjanem prezentuje nam wyjątkową opowieść o piłce nożnej, ciężkiej pracy oraz współpracy, bez której niemożliwe będzie uratowanie naszej ukochanej planety Ziemi!

Super tajna agencja SF7 odpowiedzialna jest na co dzień za utrzymanie pokoju oraz spokoju na świecie, poprzez pojedynkowanie się z innymi najlepszymi zespołami reprezentującymi swoje rodzime planety. Wszechświat jest zaprawdę ogromny, zatem nie może nikogo dziwić, że czasem może się pojawić jakieś międzygalaktyczne zagrożenie chcące zdominować lub przynajmniej unicestwić inne Ciała Niebieskie.

Ucieczka złoczyńców z potężnego więzienia sprawia, że organizacja musi aktywować swój sygnał alarmowy i zebrać najlepszych reprezentantów. Ich siłą są jednak zbyt małe, w związku z czym przywódca decyduje się wybrać po wsparcie. I tu właśnie pojawia się Cristiano Ronaldo ze swoimi niewiarygodnymi umiejętności, bez których niemożliwe będzie pokonanie nadciągających wyzwań i trudności.

Aby dowiedzieć się o tym jak ta historia się zakończy musicie samodzielnie sięgnąć po tę fascynującą lekturę!

Informacje dodatkowe o Striker Force 7 cz. 1:

Wydawnictwo: Dwukropek