reklama

Cristiano Ronaldo superbohaterem? Powstał komiks!

Data: 2019-11-13 09:01:54 Autor: pobarski

Cristiano Ronaldo to jeden z najsławniejszych na świeci piłkarzy, który od lat stanowi dla wielu fanów piłki nożnej swoisty symbol futbolu. Teraz popularny sportowiec został… bohaterem komiksu!

Cristiano ROnaldoFot. Oleg Dubyna / Flickr.com (CC BY-SA 2.0.)

Wiele dzieci – małych dziewczynek i chłopców – podziwiało wyczyny Cristiano Ronaldo, popularnego piłkarza, który dla wielu był prawdziwym idolem i wzorem do naśladowania. Teraz postać 34-letniego sportowca będzie… bohaterem komiksu. A właściwie, superbohaterem!

Czytaj także: Roksana Węgiel wydaje własną książkę!

Ronaldo stworzył właśnie specjalną serię komiksów, w których sam stanie się głównym bohaterem. Seria komiksów zaczyna się od pierwszego tomu i nosi tytuł Striker Force 7.

Cristiano Ronaldo Striker Force 7 – opis

O czym jest komiks z popularnym piłkarzem? Przedstawia losy potężnych agentów od zadań specjalnych należących do międzynarodowej agencji SF7, którzy muszą połączyć własne siły, by uratować Ziemię przed zagładą. Zanim jednak to nastąpi, Cristiano musi pomóc bohaterom w dogadaniu się i stworzeniu zgranego zespołu.

Tajni agenci, do tej pory wystarczające indywidua, będą musieli nauczyć się pracy zespołowej. Bo tylko to pomoże im w uratowaniu świat przed złoczyńcami, którzy niedawno w spektakularny sposób uciekli z więzienia! Najgorsi przestępcy stanowią zagrożenie, a jedynym ratunkiem jest agencja Striker Force 7 oraz Ronaldo, który podejmie każde, nawet najtrudniejsze wyzwanie.

Cristiano Ronaldo Striker Force 7 – kiedy premiera

Znany piłkarz zapowiedział wydanie swoich komiksów już na początku 2019 roku. Wówczas wiadomo było jedynie o światowym wydaniu w języku angielskim. Komiksy piłkarz stworzył zaś dzięki współpracy z wydawcą i twórcą komiksów Sharadem Devarajanem. W Polsce publikacja swoją premierę mieć będzie 13 listopada br. 

Czytaj także: Kobieta może trafić do więzienia za... przetrzymanie książek!

Oprócz komiksu, Ronaldo stworzyć ma także serial animowany dla młodzieży. Produkcje z udziałem sportowca mogą pomóc mu teraz w poprawieniu wizerunku - już dwa lata temu zagraniczni dziennikarze informowali, że piłkarz ma problemy z fiskusem. Przed rokiem wobec Ronaldo pojawiły się także zarzuty o gwałt, którego miał dokonać w 2009 roku. Obecnie jednak mówi się, że szanse na poznanie prawdy w tej sprawie, po tak długim czasie, są niewielkie.

Piłkarz od 2017 roku pozostaje w stałym związku z Georginą Rodriguez, 25-letnią modelką. Mężczyzna ma trójkę dzieci, najstarsze z nich urodziło się w 2010 roku, a kolejne w 2017 roku. Nieznane są tożsamości matek jego dzieci.

 Komiks kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Striker Force 7 cz. 1
Cristiano Ronaldo0
Okładka książki - Striker Force 7 cz. 1

Cristiano Ronaldo to bez wątpienia jeden z najlepszych piłkarzy nie tylko ostatnich lata, ale także całej historii. Można by go nawet nazwać superbohaterem...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Maryla i Debora
Magdalena Mosiężna
Maryla i Debora
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Oddać serce
Lindsay Harrel
Oddać serce
Pokaż wszystkie recenzje