Suficka księga mądrości. 99 przymiotów Jedności

Pewien nauczyciel powiedział mi kiedyś: "Zbyt szybko chcesz zdobyć mądrość. Pij małymi łykami". Ta książka przypomina nam o wynikającym z wewnętrznej cierpliwości zwyczaju picia małymi łykami. Zwolnij. Raz dziennie otwórz ją w losowo wybranym miejscu. Przeczytaj trzy strony. Poczekaj na natchnienie. Weź oddech. Coleman Barks, redaktor "The Essential Rumi" oraz współautor The Drowned Book

Podręcznik nowoczesnego derwisza
* Sufizm to miłość i otwarte serce.
* Sufizm jest synonimem prawdy i wierności.
* Sufizm oznacza rozwój i wewnętrzną harmonię.
* Sufizm jest żywą duchową ścieżką.
* Sufizm to poezja, przypowieści i mistyka.
* Sufizm będzie ukojeniem dla Twojego serca.

Nie jest to zwyczajna książka. Potraktuj ją jak najlepszego przyjaciela i zarazem towarzysza życiowych doświadczeń. Będzie dla Ciebie inspiracją, kiedy zabraknie Ci sił, aby rankiem wysunąć nogi spod kołdry i wejść w kolejny zwyczajny dzień. Spełni rolę przewodnika po meandrach Twojego serca i ducha. Stanie się pocieszycielem, gdy niebo nad Tobą zasnują burzowe chmury, i wsparciem, kiedy przyjdzie stawić czoła trudnej życiowej sytuacji. Czasem wprawi Cię w zadumę, innym razem rozbawi. Wskaże Ci ścieżkę do nowych, fascynujących wyzwań. Wreszcie posłuży jako wyrocznia, gdy staniesz na rozstaju dróg i niezbędna Ci będzie mądra rada.

Ta wartościowa książka ożywia starożytną tradycję mistycznej miłości, której tak dziś potrzebujemy. Oto praktyczne zalecenia dla każdego duchowego podróżnika - ścieżki, które pomogą nam odkryć prawdziwy cud naszej boskiej natury. Llewellyn Vaugham-Lee, autor Sufism, the Transformation of the Heart

Napisana prosto, czule Suficka księga mądrości. 99 przymiotów Jedności pomaga otworzyć serce, znaleźć spokój w stresującym świecie, a także spojrzeć z pewnej perspektywy na codzienne wyzwania, stawiane przez życie. Komunikat miłości, uczciwości i dobroci został odpowiednio oprawiony jasną, ciepłą prozą. Przeczytać to ulec przemianie.Charlotte Kasl, autorka If the Buddha Dated oraz If the Buddha Got Stuck

Wielce inspirująca... Neil Douglas-Klotz wykonał wspaniałą robotę, pokazując, jak połączyć ezoteryczną cudowność z codziennym życiem - uczciwi poszukiwacze prawdy mogą odkryć magiczne klejnoty, których dotąd nie dostrzegali. Hidayat Inayat Khan, przedstawiciel International Sufi Movement

Informacje dodatkowe o Suficka księga mądrości. 99 przymiotów Jedności:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2010 (data przybliżona)
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
ISBN: 9788324631988

Kup książkę Suficka księga mądrości. 99 przymiotów Jedności

Suficka księga mądrości. 99 przymiotów Jedności - opinie o książce

Mała księga mądrości według Kahlila Gibrana
Neil Douglas-Klotz0
Okładka ksiązki - Mała księga mądrości według Kahlila Gibrana

Proste mądrości, które pomogą Ci wieść szczęśliwe i satysfakcjonujące życie. Ta książka to inspirujące aforyzmy i wiersze znanego poety - Kahlina...

Mała księga sekretów według Kahlila Gibrana
Neil Douglas-Klotz0
Okładka ksiązki - Mała księga sekretów według Kahlila Gibrana

Eksploracja tajemnic życia i rozwoju duchowego Zbiór słów znanego poety, Kahlila Gibrana, na temat życiowych pytań i tajemnic duchowej ścieżki. To próba...