Suicide Squad Oddział Samobójców Czarne więzienie, tom 1

Pierwszy tom serii Suicide Squad umieszczonej w realiach nowej kolekcji DC Odrodzenie.

Harley Quinn, Deadshot, Killer Croc, Enchantress, Kapitan Bumerang - oto szaleńcy i przestępcy, którzy tworzą tajną jednostkę o nazwie Oddział Samobójców. Zwerbowała ich Amanda Waller, specjalistka od wywiadu wojskowego. Na ich czele postawiła świetnego taktyka, pułkownika Ricka Flaga. Rząd USA wysyła ich na misje, których nikt inny nie może się podjąć. Kolejne zadanie polega na odzyskaniu potężnej kosmicznej broni z rąk wroga. Bohaterowie będą musieli walczyć o życie w więzieniu zanurzonym setki metrów pod powierzchnią Oceanu Arktycznego, gdzie natkną się na największe zagrożenie, z jakim dotychczas się spotkali. Ilu z nich zginie?

Komiks został stworzony przez sławnego amerykańskiego rysownika Jima Lee (Batman, Su-perman, Iron Man) oraz cenionego scenarzystę Roba Williamsa (Batman, Harley Quinn, Marsjański Łowca Ludzi).

Informacje dodatkowe o Suicide Squad Oddział Samobójców Czarne więzienie, tom 1:

Wydawnictwo: Egmont

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2019-03-10,

MISSION IMPOSIBLE

„Suicide Squad” pewnie nigdy nie zadebiutowałoby na naszym rynku, gdyby nie film kinowy oparty na ich przygodach. Pojawiło się jednak i mogę powiedzieć, że na szczęście, bo to naprawdę udana seria komiksowa, dostarczająca solidnej porcji bezkompromisowej rozrywki. Propozycja w sam raz dla miłośników superhero i czarnego humoru, którzy cenią szybką akcję i szalone pomysły.

Całość recenzji opublikowana na moim blogu: http://ksiazkarnia.blog.pl/2017/10/25/suicide-squad-oddzial-samobojcow-1-czarne-wiezienie-rob-williams-jim-lee-ivan-reis-gary-frank-jason-fabok-scott-williams-carlos-danda-philip-tan/

Avatar użytkownika - katooola
katooola
Przeczytane:2018-07-27, Ocena: 5, Przeczytałam,
Hipolit szuka mamy
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Hipolit szuka mamy

Książeczki kąpielowe z gumową zabawką przymocowaną sznureczkiem do książki. Krótkie opowiastki o hipopotamie, rybce, kaczuszce, wielorybie i gwiazdce...

12 apostołów
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - 12 apostołów

Kolorowanki dla najmłodszych. Wprowadzają w biblijny świat, ucząc i bawiąc jednocześnie. Piękne rysunki spodobają się zarówno dzieciom, jak i rodzicom...