Superman Action Comics. Tom 3. Polowanie na Lewiatana

Trzeci tom serii ,,Superman Action Comics - Polowanie na Lewiatana", ze scenariuszem wielokrotnie nagradzanego autora Briana Michaela Bendisa (,,Daredevil", ,,Naomi") i rysunkami polskiego artysty Szymona Kudrańskiego (,,Legion of Super-Heroes", ,,Punisher").

Terrorystyczna grupa Lewiatan przechytrzyła wszystkie agencje wywiadowcze uniwersum DC. W czasie gdy Superman mierzy się z globalnym chaosem, Metropolis również stawia czoła lokalnemu zagrożeniu. Niewidzialna mafia jest sekretną organizacją kryminalną, której w jakiś sposób udaje się działać tuż pod nosem Człowieka ze Stali. Pomaga im w tym obdarzona nadludzkimi mocami Red Cloud.

W całym tym szaleństwie do Metropolis wraca Lex Luthor. Zna prawdę o Red Cloud, lecz czy zdradzi ją swojemu największemu wrogowi?

Superman będzie mógł liczyć na pomoc nowej superbohaterki spod znaku Wonder Comics - Naomi, a także mającej rozdwojenie osobowości Rose i Thorn. Tylko czy z wrogami czającymi się wszędzie wokół to wystarczy?

Informacje dodatkowe o Superman Action Comics. Tom 3. Polowanie na Lewiatana:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-10-21, Ocena: 4, Przeczytałem,

LEWIATANOWE DODATKILEWIATANOWE DODATKI
Bendis nie zwalnia tempa i nie dość, że na raz prowadzi dwie serie o Supermanie, to jeszcze znalazł czas by wypuścić na rynek komiksowy event mocno z nimi powiązany. Głowna opowieść pod tytułem „Lewiatan” została opublikowana w oddzielnym tomie, w niniejszym albumie poświęconym Supermanowi zaś na czytelników czekają dodatkowe zeszyty uzupełniające opowieść, jak i już dziejące się poza nią. I są to zeszyty, jak zawsze u tego scenarzysty, bardzo udane, rozrywkowe, widowiskowe i dostarczające satysfakcjonującej fanów Człowieka ze Stali rozrywki, od której trudno jest się oderwać przed odłożeniem skończonego zeszytu na półkę. Lewiatan atakuje, pokonuje wszystkie agencje wywiadowcze i tajne grupy i zaczyna działać. Gdy Superman stawia czoła chaosowi, który wybuchł na całym świecie, jego miasto musi poradzić sobie z tym, co dzieje się w jego granicach. Oto bowiem Niewidzialna Mafia Red Cloud znów działa, do tego w Metropolis pojawia się nie kto inny, jak sam Luthor, który na dodatek zna prawdę o Red Cloud. Ale czy zechce pomóc naszym bohaterom? Tymczasem Superman zdobywa pomoc od Naomi i Rose / Thorne – bohaterki z rozdwojeniem jaźni. Ale czy to cokolwiek może pomóc w problemach, z którymi mierzyć się muszą na taką skalę? Kto wygra, a kto przegra? O co chodzi Lewiatanowi? I czym to wszystko się zakończy?

Modlitewnik rodzinny. Modlitwy zawierzenia, uzdrowienia i nadziei
Okładka ksiązki - Modlitewnik rodzinny. Modlitwy zawierzenia, uzdrowienia i nadziei

Zaproś Boga do swojej rodziny! Modlitewnik rodzinny zawiera najpiękniejsze modlitwy, które pomogą całej twojej rodzinie dojrzewać i wzrastać w wierze...

Amazing Spider-Man Globalna sieć 2 Mroczne królestwo
Okładka ksiązki - Amazing Spider-Man  Globalna sieć 2  Mroczne królestwo

Drugi tom przygód Spider-Mana z nowej serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0. Peter Parker rozwija międzynarodową działalność, a jego kolejnym przystankiem...