Symfonia ciszy

Marcel traci w wypadku żonę. Nie potrafi się pozbierać po jej śmierci, ma wrażenie, że jego życie właśnie się skończyło. Po kilku miesiącach decyduje się zajrzeć do garderoby i uporządkować ubrania po zmarłej Annie.

I wtedy znajduje złoty naszyjnik z serduszkiem i wygrawerowanymi literami. Nie podarował go swojej żonie, zresztą inicjały się nie zgadzają. Marcel bezskutecznie próbuje odpędzić natrętne myśli. Zaczyna analizować ostatnie miesiące swojego małżeństwa krok po kroku. Dociera do niego, że wcale nie było ono takie idealne... Kiedy poznaje prawdę, pragnie tylko jednego - zemsty.

,,Natasza Socha w szczytowej formie. Symfonia ciszy, to powieść pełna nieoczekiwanych zwrotów, poruszająca i niebanalna historia o małżeństwie, żałobie, miłości, przebaczeniu i trudnych wyborach. To słodko-gorzkie love story, w którym nic nie jest takie, jak nam się wydaje".

Informacje dodatkowe o Symfonia ciszy:

Wydawnictwo: Purple Book
Data wydania: 2024-03-27

Kup książkę Symfonia ciszy

Symfonia ciszy - opinie o książce

Avatar użytkownika - alenajpierwksiazka
alenajpierwksiazka
Przeczytane:2024-04-16, Ocena: 5, Przeczytałam,

"Bez muzyki, życie byłoby pomyłką" - Friedrich Nietzsche. Utożsamiacie się z tymi słowami ?
Ja mogłabym sobie je wytatuować. 🎼🎶💝

📚 RECENZJA 📚

W tragicznych okolicznościach Marcel, traci żonę Annę. Parę miesięcy po jej śmierci, odkrywa niewierność swojej zmarłej ukochanej, informacja ta niszczy idealny obraz tego małżeństwa jakie mężczyzna sobie stworzył i wstrząsa całym jego światem. Wdowiec postanawia zmierzyć się z prawdą, bez względu na konsekwencje i okoliczności. Jak się okazuje, życie pisze dla niego niesamowity scenariusz.

"Symfonia ciszy" to książka, która pokazuje ogromną siłę uczucia, wielką miłość do muzyki, oraz moc jaką niesie nadzieja. To także historia w której najważniejsze wspomnienia, po stracie ukochanej osoby stają się iluzją, a bezlitosna rzeczywistość wymaga, aby się z tym zmierzyć.

Według mnie, to przede wszystkim poruszająca powieść o stracie, żałobie, a także głębokim żalu, ale znajdziecie tutaj również olbrzymią siłę przebaczenia i nadziei. Ta książka, to także historia o smutku i odkupieniu win. Na każdej stronie przepełniona całą paletą uczuć, wzbudza niezapomniane emocje, pokrzepia, ale również skłania do refleksji. Przypomina też, że nie zawsze wszystko jest takim, jakim chcielibyśmy aby było. Dlatego warto nauczyć się patrzeć, ale tak żeby widzieć i słuchać, ale tak żeby słyszeć.

Książki Pani @natasza.socha.pisarka, towarzyszą mi przez całą moją czytelniczą drogę i zajmują szczególne miejsce w moim sercu. Każda historia, która wychodzi spod pióra autorki jest wyjątkową, nietuzinkową i w jakiś, tylko dla siebie wyjątkowy sposób, odmienia życie. #sochomagia 🤗❤️
Pani Socha swoją twórczością nauczyła mnie miłości we wszystkich jej odsłonach. Każda kolejna odkrywa skrajne emocje, potęgę miłości i siłę przebaczenia.
Piękna i do bólu życiowa, z nutą tej cudownej "Sochomagii", która pozostawia w poczuciu, że miłość jest silniejsza, od najgłębszego żalu.

Polecam!

Za egzemplarz do recenzji dziękuję @purple_book_wydawnictwo 📚💝
@natasza.socha.pisarka 🪻🫶
#recenzja #recenzjaksiążki #opiniaoksiazce #polecamksiążke #kochamksiazki #kochamczytac #czytanietopasja #zksiazkajejdotwarzy #bookstagram #booktokpolska

Avatar użytkownika - izanaglik
izanaglik
Przeczytane:2024-04-07, Ocena: 6, Przeczytałam,

🎶 OPINIA 🎶

Tytuł: Symfonia Ciszy "

Autor: Natasza Socha

Wydawnictwo: Purple Book

(e-book przeczytany na Legimi)

Żona Marcela Ania ginie w wypadku. Mężczyzna nie potrafi zrozumieć dlaczego los upatrzył sobie właśnie ją. Tęskni za nią,za jej uśmiechem,za wspólnymi spacerami. Odnosi wrażenie,że już nigdy nie poczuje się lepiej.

Gdy pewnego dnia postanawia uporządkować rzeczy po swojej żonie, znajduje tam tajemniczy naszyjnik z serduszkiem i wygrawerowanymi litrami. Nigdy nie podarował go Ani, zresztą inicjały również się nie zgadzają. Za wszelką cenę chce się dowiedzieć od kogo go dostała. Gdy zaczyna analizować ostatnie miesiące swojego małżeństwa i dociera do niego,że nie było ono takie idealne jak mu się wydawało.Jednak gdy poznaje prawdę postanawia się zemścić.

"Symfonia ciszy" to piękna i bardzo poruszająca historia. Wspaniała książka o małżeństwie, żałobie, miłości,przebaczeniu i trudnych wyborach. Warta każdej minuty poświęconego czasu. Autorka nie boi się poruszać trudnych tematów. Skutecznie przekonuje nas że nic nie jest takie jak nam się wydaje. Autorka świetnie potrafi zaintrygować czytelnika, podsycić w nim ciekawość do tego stopnia że odłożenie książki zdaje się niemożliwe do wykonania. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej historii. Wywołała we mnie ogrom emocji. Bardzo lubię pióro autorki. Z całego serca polecam ❤️

Zula i tajemnica Arlety Makaron
Natasza Socha0
Okładka ksiązki - Zula i tajemnica Arlety Makaron

Cześć! Miło mi was znowu widzieć! Mimo że w Poziomkowie spadł pierwszy śnieg, dużo się u mnie dzieje. W klasie pojawił się nowy chłopiec o bardzo intrygującym...

Zagubieni
Natasza Socha0
Okładka ksiązki - Zagubieni

Sonia i Mati nie znają się. Spotykają się przypadkowo na moście. Oboje w tym samym czasie postanowili odebrać sobie życie. Najpierw muszą jednak ustalić...