Syreniak czyli komedia erotyczno kryminalna

Amatorze mocnych wrażeń!
Właśnie spadło Ci w ręce szczęście jeszcze dla Ciebie nie pojęte.
Oto książka do której czytania wcale nie trzeba zachęcać. Kwiat wieloletniego wysiłku wzrosły z notatek nabazgranych tak, że sam nie mogłem ich odczytać. Wychwalam ją jedynie na złość krytykantom, którzy dukają mnie na wyścigi i głoszą, że moje komedie na siłę pobudzają ich do śmiechu a przy tragediach robi im się smutno jedynie dlatego, że są wrażliwi, co potępiają.
To się przekonamy.
Syreniak (środek tak dobry jak okładka) jest to powieść dla ludzi porządnych, dlatego znajdziesz w niej urojenia, których dotychczas nie napisano. W odpowiednich rozdziałach zagadkę kryminalną będziemy ścigać jak motyla, aż na palcach zostanie nam kolorowy pył z jego skrzydeł i śmierć szklista nas przelęknie. Znowuż przy manewrach seksualnych sprawdzimy czy język polski jest zdolny do ten-tego inaczej niż ten-teges. A przy hecach nadsatyrycznych łzy zaleją nam oczy.

Zatem wyśmienity Czytelniku, który to cacko nabyć raczysz, jeśli chcesz wiedzieć na jakim świecie żyjesz, czytaj, póki możesz.

Informacje dodatkowe o Syreniak czyli komedia erotyczno kryminalna:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023 (data przybliżona)
Tytuł oryginału: Syreniak czyli komedia erotyczno kryminalna
Język oryginału: Polski
Ilustracje:tak czarno białe

Tagi: Antoni Baltus Baltus Syreniak Syreniak czyli zdrowa komedia szpitalna kryminał romans erotyk humor satyra komedia obyczajowa romans komedia komedia erotyczna komedia polska komedia kryminalna gwara Warszawa satyra romans kryminał społeczno-obyczajowy kryminał sensacja romans erotyk polska literatura

Kup książkę Syreniak czyli komedia erotyczno kryminalna

Mircyl czyli zdrowa komedia szpitalna
Antoni Baltus0
Okładka ksiązki - Mircyl czyli zdrowa komedia szpitalna

Drogi Czytelniku i nie tylko. Oddając tę książkę do rąk Twoich przekazujęn Ci zbiór prawdziwych przygód pacjentów i lekarzy. Powierzam ich humor, oraz...