Szczęście za horyzontem

Ocena: 5.19 (21 głosów)

Czasem spalone mosty to najlepszy początek. Justyna popełnia wielki błąd, po którym nie może już wrócić do dawnego życia: pracy w eleganckim biurowcu, wygodnego apartamentu i związku, który opiera się na przyjemności. Janek wszystko zrobił, jak należy, jednak na każdym polu ponosi klęskę. Ma kłopoty finansowe, beznadziejną pracę, której nie znosi, a jego dzieci są zaniedbane. Tych dwoje spotka się przypadkiem. Zderzenie dwóch światów sprawi, że życie Justyny i Janka na zawsze się odmieni.

Czy starczy im odwagi, by poszukać szczęścia trochę dalej niż na wyciągnięcie dłoni? Ruszyć za horyzont, do miejsca, które wydaje się najmniej odpowiednie, a jednak kusi z wielką mocą?

Informacje dodatkowe o Szczęście za horyzontem:

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2018-09-19
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788381177450
Liczba stron: 352
Język oryginału: polski
Tłumaczenie: brak

więcej

Kup książkę Szczęście za horyzontem

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Dlaczego wcześniej na to nie wpadli? Ot, zagadka ludzkiej duszy. Czasem trzeba impulsu, by wyzwolić dobre odruchy, solidarność, obudzić do działania.


Więcej
Więcej cytatów z tej książki
REKLAMA

Zobacz także

Szczęście za horyzontem - opinie o książce

Avatar użytkownika - kamiladebowska
kamiladebowska
Przeczytane:2022-10-24, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2022,

Czasami wystarczy zrobić coś dobrego, by poczuć się lepiej. Justyna popełniła jeden błąd, który zaważył na jej życiu. Chcąc odpokutować swoją winę, pomaga samotnemu mężczyźnie w opiece nad jego trójka dzieci. Okazuje się, że są sobie potrzebni nawzajem. Dzieci Jana, do tej pory radzące sobię same, zyskują opiekunkę, a ludziom z niewielkiej miejscowości Jesionowo otworzyły się oczy, że mogli zrobić więcej, żeby im pomóc. Czy dwoje zranionych przez życie ludzi odnajdzie wspólną drogę? Czy połączy ich miłość? Tego wszystkiego dowiecie się, czytając tę piękną książkę.

Link do opinii

Historia Justyny, która po swoich tragicznych w skutkach, życiowych błędach, szuka zapomnienia w górskich wioskach. Historia Jana, który zmaga się z codziennością i przegrywa walkę z każdym dniem. Tych dwoje połączy smutek, rozpacz i przedziwne zawiłości losu. To co wydawało się niewykonalne i niewyobrażalne, zacznie zamieniać się w.... szczęście.... majaczące jeszcze daleko za horyzontem, ale za to za jakim! Polecam :)

Link do opinii

Ktoś kiedyś powiedział że nic w naszym życiu nie dzieje się bez przyczyny. Tak samo było z życiem głównej bohaterki-Joanny. 

Nieostrożność na drodze doprowadza do tragedii. Joanna traci dwójkę nienarodzonych dzieci. Oddala się od ukochanego. Wizyta u dawno niewidzialnej babci zmienia jej życie. Z Warszawianki żyjącej z dnia na dzień, staje się pokutnicą. Za przyczyną przypadku trafia do samotnego ojca trójki dzieci gdzieś na dalekiej wsi. 

Odmienia się punkt widzenia i życie wielu osób. Z pokuty jej pobyt przeradza się w miłość. Jej upór staje się początkiem nowego życia wielu osób. Samotny ojciec zaczyna walczyć o to co ważne w jego życiu-dzieci. 

 

Książka skłaniająca do przemyśleń. :)

Link do opinii
Inne książki autora
Tajemnica zamku
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Tajemnica zamku

Na zamku Cantendorf  w niejasnych okolicznościach umiera czwarta żona hrabiego Aleksandra.. Cała okolica huczy od plotek. Czy winny jest tajemniczy...

Zielona Gwiazdka
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Zielona Gwiazdka

Najpiękniejsze święta są podobno w górach. Nawet jeśli Gwiazdka zapowiada się zielona i wciąż nie spadł ani jeden płatek śniegu. Zanim jednak nadejdzie...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Sprawa lorda Rosewortha
Małgorzata Starosta
Sprawa lorda Rosewortha
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Katarzyna Ceklarz; Urszula Janicka-Krzywda
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Strefa interesów
Martin Amis
Strefa interesów
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy