Szeptane opowieści

Magda, miłośniczka rękodzieła, prowadzi nietypowy sklep. Razem z Piotrem, swoim pracownikiem, jeździ po kraju, wyszukując interesujących artystów. Tak poznaje niezwykłych ludzi, ich kłopoty i troski. Stara się pomóc każdemu, ale sama nie do końca wie, jak wprowadzić ład w swoim życiu. Z Piotrem łączy ją coś więcej, ale Magda wciąż tkwi w nieudanym związku z Grzegorzem. Unikanie sytuacji konfliktowych, jej największa bolączka, stanie się przyczyną większości jej problemów. Wskutek nieporozumienia znajdzie się w niemałych tarapatach. Czy zaufała właściwemu mężczyźnie? Jak przetrwa najtrudniejsze chwile w swoim życiu?

,,Szeptane Opowieści" tchną pogodą ducha i wiarą w lepsze jutro. Dodatkowym walorem książki są przepisy na potrawy, którymi raczą się jej bohaterowie. Dzięki nim może i Ty zaczniesz snuć swoje szeptane opowieści.

Kiedy dopadnie nas kryzys, ta książka ukoi, pomoże odnaleźć nadzieję, a przede wszystkim oczaruje dobrym klimatem, atmosferą pełną ciepła i życzliwości. Bardzo, bardzo polecam. Wzruszająca lektura. Idealna na długie wieczory!

Katarzyna Mastelarczyk, kasiek-mysli.blogspot.com

Informacje dodatkowe o Szeptane opowieści:

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2017-02-27

Kup książkę Szeptane opowieści

Szeptane opowieści - opinie o książce

Avatar użytkownika - pokrecona
pokrecona
Przeczytane:2017-05-04, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, wyzwanie 2017r,
Jest to książka, którą koniecznie trzeba czytać z kubkiem gorącej, aromatycznej herbaty - najlepiej owocowej - i z talerzykiem domowego ciasta. Klimat książki otoczy czytelnika niewidzialną wstążką i zrobi na końcu kokardkę. Relaks z taką opowieścią to czysta przyjemność. Okładka jest niezwykle klimatyczna, a tytuł sugeruje sentymentalną podróż, w której zatracimy się w marzeniach. I tak się dzieje w rzeczywistości. Historia naszych bohaterów uświadamia nam, jak ważne jest to, czego nie doceniamy na co dzień, a mianowicie szanowanie siebie i rozmawianie ze sobą. Gdyby rozmowy i odpowiedzi na wszelkie pytania były wyjaśniane od razu, uniknęlibyśmy wielu problemów i wylanych łez. Główni bohaterowie, jak i cała reszta, to ludzie normalni, czyli z wadami. Podobało mi się właśnie to, że autorka stworzyła postacie pełne swoich pasji i namiętności. Pozwoliła ona również wejść nam do ich świata, do świata artystycznych dusz. Ich losy czasami wzruszają, czasami rozweselają.
Avatar użytkownika - codzienna
codzienna
Przeczytane:2023-09-05, Ocena: 4, Przeczytałem, 52 książki 2023, Posiadam,

Jak na debiut literacki Anny Dutkiewicz uwżam,że ksiązka warta jest swojej uwagi,bo ywarła ona na mnie pozytywne wrażenie.To wyjątkowo przyjemna i klimatyczna opowieść, która wprost epatuje ciepłem. Mimo że fabuła wydawać się może spokojna i harmonijna, to jednak autorka potrafi zaskakiwać stosując ciekawe zwroty akcji i co rusz zwodząc czytelnika. Bohaterów powieści wprost nie da się nie lubić, mimo że wady charakteru głównej bohaterki bywają momentami irytujące.
Książka jest przyjemną i lekką lekturą, w której wiele może się zdarzyć. Jest świetną propozycją na rozluźnienie i poprawę humoru. Polecam ją także wszystkim tym, którzy lubią otaczać się sztuką. Ręczę za to, że tej jest w książce sporo.

Avatar użytkownika - kingaz86
kingaz86