Szk這

Ocena: 2 (1 g這s闚)

Jakub Raste prowadzi spokojne 篡cie. Wyk豉da filozofi na prywatnej uczelni, próbuje doko鎍zy doktorat, troch romansuje, troch udziela si w mediach. Po kontrowersyjnej wypowiedzi w programie na 篡wo odbiera telefon od dyrektora korporacji telewizyjnej, który proponuje mu stworzenie niszowej stacji dla wymagaj帷ego widza, Logos.tv. Mimo w徠pliwo軼i Jakub przyjmuje ofert. Wkrótce zaczyna wierzy w projekt ambitnej telewizji. Dworskie intrygi, korporacyjny be趾ot i dyktatura dzia逝 analiz przestaj mie znaczenie.

Tymczasem w 篡ciu Jakuba znowu pojawia si Natalia. Wi篥 mi璠zy dawnymi kochankami staje si coraz silniejsza, ale Raste w kluczowym momencie robi krok wstecz - jego zaanga穎wanie w zwi您ek ma granice.

Czy Logos.tv powstanie? Czy Natalia zgodzi si na rol wiecznej przyjació趾i? Czy Jakub rozbije szyb, która oddziela go od rzeczywisto軼i? Powie嗆 o melancholii, mediach i  ko鎍u realnego 鈍iata.

Informacje dodatkowe o Szk這:

Ilustracje:Anna Pol/Dora Mitsonia/Jacek Porempa

wi璚ej

Kup ksi捫k Szk這

Cytaty z ksi捫ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytat闚 z tej ksi捫ki.

Dodaj cytat

Zobacz tak瞠

Szk這 - opinie o ksi捫ce

Od razu po zamkni璚iu tej ksi捫ki wiedzia豉m, 瞠 b璠 mia豉 problem z jak彗olwiek  opini na jej temat i chyba musz si podda. Dla mnie to dziwny twór autora i szczerze mówi帷 nie bardzo wiem dok康 zmierza. Jaki mia zamys?

To historia faceta, kawalera, który z jednej strony pokazuje si od tej strony "imprezowej" a z drugiej facet, który jest dobrze wykszta販ony, ma 鈍ietn prac i wie czego chce. Jego 篡cie prywatne dla mnie to totalna pora磬a. Oprócz tego, masa opisów przeró積ych sytuacji, ludzi z otoczenia.

To zdecydowanie nie豉twa literatura, zupe軟ie nie dla mnie, poniewa jednak nie lubi zaczyna i nie ko鎍zy, upar豉m si. Wg mnie niestety powie嗆 do zapomnienia:(

Inne ksi捫ki autora
Bratny. Hamlet rozstrzelany
Emil Marat0
Ok豉dka ksi您ki - Bratny. Hamlet rozstrzelany

W powszechnej 鈍iadomo軼i Roman Bratny jest przede wszystkim autorem Kolumb闚 - fundamentalnej powie軼i, kt鏎a na dziesi璚iolecia ukszta速owa豉 obraz powstania...

Studnie Norymbergi
Emil Marat0
Ok豉dka ksi您ki - Studnie Norymbergi

Nakam znaczy m軼iciel. Dramatyczna historia o walce, ocaleniu i zem軼ie oparta na faktach Sze嗆 milionów. Zabijmy sze嗆 milionów Niemców...

Zobacz wszystkie ksi捫ki tego autora
Recenzje miesi帷a
Sekrety domu Bille