reklama

Sztuka afirmacji uwolniona potęga podświadomości

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
Kategoria: Inne
ISBN: 9788328334717
Liczba stron: 296
Tytuł oryginału: 52 weekly affirmations And other practical techniques to unleash the power of your subconscious mind
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Bogusław solecki

Ocena: 6 (1 głosów)

Tajemnica sukcesu i szczęścia w rzeczywistości nie jest żadną tajemnicą. Sukces osiągnęli nie ci, którzy godzili się z zastaną rzeczywistością, lecz ci, którzy wyobrazili sobie jej doskonalszą wersję i uwierzyli w nią tak głęboko, że byli zdolni do stworzenia nowej rzeczywistości, aby zmienić stan rzeczy. (fragment Wstępu)


Autor „Potęgi podświadomości” powraca z nową książką, która zmieni Twój sposób myślenia o życiu!
Poznaj moc podświadomości

Dlaczego niektórzy ludzie wiodą szczęśliwe i dostatnie życie, a inni cierpią ubóstwo i są nieszczęśliwi? Dlaczego niektórzy są pełni niepokoju i obaw, a inni pełni wiary i pewności siebie? Dlaczego niektórzy mieszkają w pięknych, luksusowych domach, a inni ledwo wiążą koniec z końcem? Odpowiedź jest jedna: podświadomość.
Zaproś magię do swojego życia

Joseph Murphy, autor światowego bestselleru „Potęga podświadomości”, od lat udowadnia, że za nasze sukcesy lub porażki odpowiada nasz umysł. Twoja podświadomość jest źródłem Twoich emocji i posiada zdolność kreacji. Wykorzystując swój świadomy umysł, możesz tak zaprogramować swoją podświadomość, aby była zdolna do pozytywnego myślenia i kreowania rzeczywistości, którą sobie wymarzyłeś.
Zaprzęgnij swoją podświadomość do pracy

Masz niesamowity potencjał, aby być, kim chcesz, robić, co chcesz, i otrzymywać wszystko, na co zasługujesz. Niestety, tylko niewielka liczba ludzi potrafi to wykorzystać.
Ta książka to zmieni! Poznasz zasady afirmacji i techniki przenoszenia pragnień do podświadomości, zrozumiesz, jak ona działa i jak uwolnić w sobie niewyczerpaną moc.
Odkryj potęgę podświadomości i zmień niedoskonałe dzisiaj na lepsze jutro.

Dr J. Murphy jest autorem wielu książek poświęconych podświadomości, duchowości i dobremu życiu. „Potęga podświadomości”, dotycząca procesów zachodzących poza naszą świadomością, stała się światowym bestsellerem. Autor odmienił życie milionów ludzi i dziś zaprasza również Ciebie, abyś odkrył potęgę podświadomości.
 

Tagi:

Kup książkę Sztuka afirmacji uwolniona potęga podświadomości

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Sztuka afirmacji uwolniona potęga podświadomości

Wierzysz w podświadomość? Ja po "Potędze podświadomości" zdecydowanie tak i wielokrotnie się przekonałam o tym, że działa ona w dwie strony. Albo przyciągamy to co dobre lub stwarzamy warunki do samospełniającej się przepowiedni. Po długim oczekiwaniu książki na półce stwierdziłam, że to jest moment idealny, aby poszukać źródła, które pomoże poukładać mi myśli i nastawić się na pozytywne tory. Wierzę, że nieskończona inteligencja wie, jak ułożyć wszystko zgodnie z Boskim prawem życia. O tym jest ta książka. Dzięki ćwiczeniom i zawartym historiom ułożyłam własną afirmację, w którą wierzę. Musi się spełnić. I tak jak wielu może powiedzieć, że to bujda na resorach to pamiętajmy, że każdy ma prawo do własnej wiary i swoich przemyśleń. Szanujmy to, że każdy szuka swojego złotego środka. Tak jak "Potęga podświadomości" otworzyła mi oczy na wiele spraw tak ta książka podobała mi się jeszcze bardziej. A może to właśnie moment idealny na poradzenie sobie z niemocą i cierpieniem? Może to droga, która pozwoliła dojrzeć małe światło w tunelu i uwierzyć, że po prostu "możemy". Podoba mi się to, że to nie jest zaklinanie rzeczywistości, ale wiara w Boską moc... Że nasz umysł może być naszym przyjacielem i służyć nam pomocą oraz być naszym magnesem rzeczy na których najbardziej nam zależy. Jeśli czujesz, że dopada Cię bezsilność lub trudności, które wydają się nie do pokonania to spróbuj. Być może odnajdziesz tutaj zdania, które pozwolą uwierzyć, że siła sprawcza istnieje... Może potrzebujesz ją wydobyć?

Link do opinii
Inne książki autora
Wykorzystaj swój potencjał... zdobądź pewność siebie i....
Joseph Murphy0
Okładka ksiązki - Wykorzystaj swój potencjał... zdobądź pewność siebie i....

Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz moc pokonywania przeciwności...

Prawa umysłu. Myśli kształtują życie
Joseph Murphy0
Okładka ksiązki - Prawa umysłu. Myśli kształtują życie

Człowiek sam ściąga na siebie cierpienie, chorobę, ból i różnorodną biedę ignorując prawa umysłu i ścieżki Nieskończonego Ducha. Musisz odrzucić przekonanie...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Letnie marzenie
Cathy Cassidy;
Letnie marzenie
Kaprys milionera
Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Kaprys milionera
Pieniądze albo kasa
Paweł Beręsewicz
Pieniądze albo kasa
Pokaż wszystkie recenzje