Sztuka śmierci

W teatrze „Nowa Moskwa” dochodzi do tajemniczego przestępstwa – napadu na L.A. Bogomolova, reżysera i dyrektora teatru. Śledztwo prowadzą Anastazja Kamieńska i jej młody kolega z Pietrowki, detektyw Anton Staszis. Rozpoczęte dochodzenie kieruje ich do zaskakujących rezultatów. Pojawia się wielu podejrzanych, wszyscy kłamią, ale każdy z innego powodu: rodzicielska miłość, ślepa zazdrość, podły szantaż i pragnienie sukcesu, za który zapłacono zbyt wysoką cenę.

Mogłoby się wydawać, że wszystko kręci się wokół teatru, ale jedno małe, z pozoru nieistotne wydarzenie zakorzenione w przeszłości, zbiera śmiertelny plon.

Informacje dodatkowe o Sztuka śmierci:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2018-03-14
ISBN: 978-83-7976-849-3
Język oryginału: rosyjski
Tłumaczenie: Aleksandra Stronka

Kup książkę Sztuka śmierci

Sztuka śmierci - opinie o książce

Książka zawikłana zagmatwana .Jak uwielbiam książki tej autorki tak po skończeniu czytania nadal zastanawiam się po co tam była narracja teatru oraz zwierząt niby nie z tego świata.Bardzo dziwnie napisana .Jenak zagadka została rozwiązana

Avatar użytkownika - malwina10405
malwina10405
Przeczytane:2019-01-30, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2019,

Moim zdaniem jest to najdziwniejsza książka tej autorki. Z początku, czytając ją, zastanawiałam się, czy aby ktoś nie pomylił przypadkiem nazwiska na okładce. W miarę rozwoju akcji fabuła zaczęła mnie wciągać, jednak te wstawki o przygodach kota i życiu wewnętrznym teatru były dosyć osobliwe.

Avatar użytkownika - mag-maggie
mag-maggie
Przeczytane:2018-03-30, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Uwielbiam postać Anastazji Kamieńskiej ze wszystkimi jej przywarami, chorobami i stylem pracy. Polecam.

Gra na cudzym boisku
Aleksandra Marinina0
Okładka ksiązki - Gra na cudzym boisku

W zacisznym sanatorium na peryferiach niewielkiego miasta gdzieś w głębi Rosji działa świetnie zorganizowana szajka. Bandyci produkują na zlecenie pełne...

Stylista
Aleksandra Marinina0
Okładka ksiązki - Stylista

Długo oczekiwana w Polsce kolejna powieść carycy rosyjskiego kryminału! Nastia Kamieńska na swojej drodze ponownie spotyka niejakiego Władimira Sołowiowa...