Szydełkowanie dla każdego

Naucz się ponad 130 w pełni zilustrowanych technik i splotów i od razu wykorzystaj je w praktyce, tworząc 80 oryginalnych projektów dekoracji wnętrz i ubrań.

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, żeby pokochać szydełkowanie:

Jasne instrukcje i szczegółowe zdjęcia splotów. Ponad 130 najważniejszych technik i 80 projektów do wykonania. Porady dotyczące włóczki i narzędzi.

Wyszlifujesz umiejętności dzięki ponad stu w pełni ilustrowanym technikom, od podstawowych splotów do delikatnych ażurów.

Nabierzesz wprawy dzięki kolejnym projektom dla początkujących i zaawansowanych, pomysłom na zabawki i amigurumi, koce i poduszki oraz ubrania dla dzieci i dorosłych.

Wybierzesz z wielu projektów z użyciem różnych rodzajów włóczek w pięknych kolorach. Odkryjesz ciekawe wskazówki i inspiracje.

Informacje dodatkowe o Szydełkowanie dla każdego:

Wydawnictwo: Słowne
Data wydania: 2022-06-01
Kategoria: Hobby
Tytuł oryginału: The Crochet Book

Kup książkę Szydełkowanie dla każdego

Szydełkowanie dla każdego - opinie o książce

Avatar użytkownika - Thebigbooktopia
Thebigbooktopia
Przeczytane:2022-06-28, Ocena: 5, Przeczytałem,

Książka idealna dla osób które chcą się nauczyć szydelkowac jak i dla takich które już potrafią. Mnogość projektów i technik splotów zachęca a sposób ich przedstawienia jest jasny 8 przejrzysty przez co całość odbiera się w samych superlatywach. Dla mnie idealna. Znalazłam w niej dokładnie to czego Szukałam, piękne projekty oraz objaśnienia trudniejszych splotów i co najważniejsze teraz potrafię czytać schematy! Polecam z całego serca

Avatar użytkownika - Kaga
Kaga
Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Pakiet 69 Rocznica Powstania Warszawskiego Puszcza Kampinoska-Jaktorów 19
opracowanie zbiorowe0
Okładka ksiązki - Pakiet 69 Rocznica Powstania Warszawskiego Puszcza Kampinoska-Jaktorów 19

Puszcza Kampinoska-Jaktorów 1944 Na polach w okolicy miejscowości Budy Zosine, między Warszawą a Skierniewicami niedaleko Jaktorowa, 29 września 1944...

Świąteczny romans
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Świąteczny romans

Świąteczny romans to cztery pełne romantyzmu opowiadania o miłości, których kulminacja następuje w święto Bożego Narodzenia. Emanujące ciepłem, stanowią...