Tajlandia - Pascal Gold

IMPONUJĄCE RUINY

AYUTTHAYI NAJLEPSZE PLAŻE SAMUI

WYPRAWA DO BIRMY I LAOSU

,,Są miejsca na świecie, do których chce się wracać. Tylko w nielicznych chciałoby się zostać na dłużej. Taka właśnie jest Tajlandia - jeszcze w trakcie pobytu zastanawiasz się, kiedy tu wrócić." Łukasz Krzyżanowski, autor przewodnika

Bangkok znajduje się w czołówce najchętniej odwiedzanych stolic. Wieczorem to największe miasto Tajlandii tętni życiem, a imprezy, które się w nim odbywają, zaliczane są do najlepszych na świecie. #bangkok

Czy danie jest diabelnie ostre, czy stosunkowo łagodne - harmonia smaków to główna zasada tajskiej kuchni. Koniecznie trzeba spróbować tom yum goong. #thaifood

Archipelag Ko Phi Phi to zdecydowana gwiazda Tajlandii. Urwiste klify, bujne lasy, bajeczne zatoczki, plaże i rafa koralowa zachwycą każdego! #kophiphi

W kulturze Tajlandii ważnym symbolem jest słoń - nawet kształt państwa przypomina jego głowę. Podobizny zwierzęcia zdobią świątynie, godła, monety i talizmany przynoszące pomyślność i bogactwo. #thaielephant

Autorzy: Łukasz Krzyżanowski - mieszkaniec Bangkoku od 2008 r., niezależny pilot wycieczek po Tajlandii oraz Azji Południowo-Wschodniej, zafascynowany kulturą i historią Indochin, autor bloga tajlandiafaq.pl. Piotr Giegżno - jego pasją są podróże i fotografia podróżnicza. Opracowuje plany wycieczek po Tajlandii i pomaga w ich organizacji.

Informacje dodatkowe o Tajlandia - Pascal Gold :

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2018-07-17
Kategoria: Przewodniki turystyczne

Kup książkę Tajlandia - Pascal Gold

Tajlandia - Pascal Gold - opinie o książce

Apollinaire lesprit nouveau les avant-gardes
Okładka ksiązki - Apollinaire   lesprit nouveau   les avant-gardes

Ayant la création d'Apollinaire pour prétexte et pré-texte(s), nous offrons au lecteur une étude sur des themes qui gravitent autour des aspects modernes...

Wielka księga zagadek
Okładka ksiązki - Wielka księga zagadek

Ta wypełniona po brzegi zagadkami księga to świetny sposób na twórcze, a jednocześnie dające ogromną przyjemność spędzanie czasu! Rzuć się w wir zabawy:...