Tańczyć może każdy

Poradnik w „pigułce” to przyjemność nauki tańca. Polecana przez profesjonalistów, zawiera przejrzyste porady. Książka plus lekcje tańca uzupełniają się. Połączenie teorii z praktyką da Państwu najlepsze efekty.

To praktyczny przewodnik słynnego profesora Mariana Wieczystego. Jest bestsellerem od lat. Na 408 stronach znajdują się opisy m.in. walca angielskiego, fokstrota, tanga, walca wiedeńskiego, rumby, samba, cha cha cha, paso doble, jive, rock and roll’a, soul dancing, bossa nova, charlestona, zorba-sirtaki, polki, poloneza, krakowiaka, mazurka, tańca góralskiego.

Niby umiemy tańczyć, a jak przyjdzie co do czego, to deptamy partnerowi po palcach, dlatego szczegółowo rozpisano kroki dla Niej i dla Niego. Dołączono schematy jak stawiać stopy. Z ćwiczeniami przygotowawczymi łatwo opanujemy tempo, technikę i rytm.

Format książki wygodny do samodzielnej nauki – zwłaszcza dla nieśmiałych. Zawiera zasady tanecznego savoir-vivre’u. Szybko i z klasą nauczymy się tańczyć. Zrobimy wrażenie nie tylko przed znajomymi. Polecamy dla wymagających, którym brakuje czasu. Dla wybierających się na bal, wesele, osiemnastkę i karnawał. Możemy nauczyć się np. poloneza przed studniówką lub walca przed weselem. Dobra dla nie umiejących tańczyć i dla instruktorów.

Zostań szybko mistrzem tańca – zrobisz wrażenie na innych!
Taniec jest lepszy niż aerobik – zyskasz świetną figurę!
Jesteś singlem – w tańcu znajdziesz drugą połówkę!
Jesteś w związku – w tańcu Twój związek nabierze rumieńców!
Zakochaj się w tańcu! Zatańcz jak gwiazdy!

Uczestniczka kursu tańca Katarzyna Kapusta: „Książka zawiera kroki taneczne dla niej i dla niego. Szczegółowo opisuje: walca, fokstrota, rumbę, cha cha cha, rock and rolla i wiele innych. To spora dawka praktycznej wiedzy, nie tylko dotycząca tańca ale i towarzyszącego mu savoir-vivre. Z tą książką szybko i łatwo nauczyłam się tańczyć!”

Informacje dodatkowe o Tańczyć może każdy:

Wydawnictwo: brak danych
Data wydania: 2006-06-08
Kategoria: Poradniki
ISBN: 83-60222-23-1

Kup książkę Tańczyć może każdy

Tańczyć może każdy - opinie o książce