Tao zdrowia, seksu i długowieczności

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2021-02-23
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788381882132
Liczba stron: 544
Tytuł oryginału: The Tao of Health, Sex and Longevity

Ocena: 0 (0 głosów)

Tao zdrowia, seksu i długowieczności to wszechstronny poradnik harmonijnego i pozytywnego stylu życia, będący jednocześnie dobrym wstępem do samego taoizmu. Autor w przystępny sposób przedstawia system reguł dotyczących zdrowego życia rozwijany od ponad pięciu tysięcy lat.

W części Tao zdrowia można znaleźć wskazówki na temat doboru produktów żywnościowych, ich odpowiedniego łączenia, odtruwania organizmu oraz szczegółowe opisy ćwiczeń oddechowych i chińskich technik gimnastycznych służących harmonii umysłu i ciała.

Część Tao seksu i długowieczności jest poradnikiem niezwykłym, tak jak niezwykłe dla człowieka Zachodu jest chińskie podejście do seksu i w ogóle ludzkiej kondycji. Człowiek widziany oczami taoisty jest elementem wszechświata i działających w nim sił, co więcej - jest tegoż świata i tychże sił odzwierciedleniem, małym kosmosem. Seks zatem to nie tylko przyjemność czy obowiązek - to tygiel wewnętrznej alchemii, w którym warzą się kosmiczne siły wykorzystywane przez adeptów tao do osiągnięcia długowieczności.

Tagi:

Kup książkę Tao zdrowia, seksu i długowieczności

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Tao zdrowia, seksu i długowieczności

Inne książki autora
Tao zdrowia
Daniel Reid0
Okładka ksiązki - Tao zdrowia

Tao zdrowia to wszechstronny poradnik harmonijnego i pozytywnego stylu życia, będący jednocześnie dobrym wstępem do samego taoizmu. Autor w przystępny...

Tao zdrowia
Daniel Reid0
Okładka ksiązki - Tao zdrowia

Wszechstronny poradnik harmonijnego i pozytywnego stylu życia, będący jednocześnie dobrym wstępem do samego taoizmu. Autor w przystępny sposób przedstawia...

Zobacz wszystkie książki tego autora