Tato, no weź. Kupa i inne radości z tacierzyństwa

Rodzice wszystkich krajów świata - trzymajcie się!

Bycie ojcem przypomina przejażdżkę rollercoasterem. Z tą różnicą, że kiedy wagonik osiąga najwyższy punkt i za sekundę wszyscy zaczną krzyczeć: ,,Ja nie chcę, ja nie chcę", zdajesz sobie sprawę, że masz zepsute pasy. Pod twoimi butami siedzi mały krokodyl, a ty przypominasz sobie, że zostawiłeś czajnik na gazie.

Kamil Baleja

Czego lepiej nie mówić ciężarnej kobiecie swojego życia? Jak uczestniczyć w zajęciach w szkole rodzenia i przeżyć? I czy w ogóle w naturze występują normalni rodzice?

Popularny dziennikarz radiowy z właściwym sobie biglem i lekkością opisuje blaski i cienie ojcostwa, i wszystkie absurdalne sytuacje, jakie czekają faceta, gdy staje się TATĄ. Czytając tę pełną zwariowanych scenek opowieść, nieraz popłaczecie się ze śmiechu. A może nawet wzruszycie. W końcu Tato, no weź to samo życie!

Patron medialny: Radio Złote Przeboje

Kamil Baleja - jedni mówią o nim: ,,ten pozytywny głos z radia", inni widzą w nim zwariowanego ojca z Internetu. Wiecznie uśmiechnięty i notorycznie bujający w obłokach. Zawodowo - dziennikarz radiowy i telewizyjny, konferansjer. Prywatnie - mąż i tata, ciągle wierzący w to, że kiedyś zostanie ojcem roku!

Informacje dodatkowe o Tato, no weź. Kupa i inne radości z tacierzyństwa:

Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2022-06-29

Tagi: Współczesna proza literacka

Kup książkę Tato, no weź. Kupa i inne radości z tacierzyństwa

Tato, no weź. Kupa i inne radości z tacierzyństwa - opinie o książce

Poza anteną. Gdy gaśnie czerwona lampka
Kamil Baleja0
Okładka ksiązki - Poza anteną. Gdy gaśnie czerwona lampka

„Zdradzam właśnie tajemnice?, która? chciałem zabrać do grobu…” Brzmi intrygująco? Zapnij pasy, bo to dopiero początek! Pierwsza...