CZYTASZ ADAPTACJĘ WCIĄGAJĄCEJ POWIEŚCI

I UCZYSZ SIĘ ANGIELSKIEGO

Przygody Tomka Sawyera autorstwa Marka Twaina to klasyka literatury amerykańskiej i jedna z najpopularniejszych książek przygodowych dla młodzieży. Pomysłowy i odważny Tomek niechętnie chodzi do szkoły, zdecydowanie woli biegać po lesie ze swoim przyjacielem Huckleberrym Finnem. Uwielbia przygody, a największa rozpocznie się, kiedy pewnego dnia chłopcy staną się świadkami morderstwa... Teraz dzięki specjalnemu wydaniu ze słowniczkiem, możesz przenieść się nad rzekę Missisipi i przeżyć przygody Tomka, czytając powieść w oryginale.

Angielski. Przygody Tomka Sawyera to niestandardowa propozycja dla uczących się języka angielskiego, która łączy lekturę wciągającej historii z solidnym treningiem językowym. Podczas czytania powieści w naturalny sposób przyswoisz konstrukcje leksykalno-gramatyczne i wzbogacisz słownictwo. Na końcu książki znajdziesz klucz odpowiedzi i praktyczny słowniczek angielsko-polski.

Czytaj adaptację i:

- wciągnij się w niezwykłe perypetie Tomka i jego przyjaciół

- sprawdzaj znaczenie słówek, nie odrywając się od książki dzięki tłumaczeniom na marginesach

- poznaj angielskie słownictwo na poziomie B1-B2

- ćwicz umiejętność czytania ze zrozumieniem

- rozwiązuj blisko 100 urozmaiconych ćwiczeń leksykalnych i gramatycznych

Informacje dodatkowe o The Adventures of Tom Sawyer/Przygody Tomka Sawyera - adaptacja klasyki z ćwiczeniami do nauki angielskiego:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2020-02-26
Kategoria: Języki obce
Tytuł oryginału: The Adventures of Tom Sawyer

Tagi: Podręczniki

Kup książkę The Adventures of Tom Sawyer/Przygody Tomka Sawyera - adaptacja klasyki z ćwiczeniami do nauki angielskiego

Książę i żebrak
Mark Twain0
Okładka ksiązki - Książę i żebrak

Pasjonująca historia, która zdarzyła się w XVI-wiecznym Londynie. Dwaj, niemal identyczni, chłopcy przypadkowo spotkali się i zamienili strojami. Nic szczególnego...

Joanna d'Arc
Mark Twain0
Okładka ksiązki - Joanna d

Sławny amerykański pisarz uważał tę powieść za swoje największe dzieło. Pracował nad nią 14 lat, penetrując francuskie i brytyjskie archiwa. Powieść pierwotnie...