Toksyczna miłość

Jaka jest Twoja najdziwniejsza fantazja?

Jaka by nie była, nie może być dziwniejsza niż fantazje Mike’a Ashbrooka.

Kiedy jego życie jest w dołku, Mike podejmuje pracę jako sprzątacz miejsc zbrodni.

Jego największy problem teraz, oprócz sprzątania krwi, wnętrzności i innych obrzydliwości, stanowi nowa współpracownica Sage. Jest młoda, piękna i jako jedyna nie zrezygnowała po tygodniu. Może być również szalona.

Sage to nie tylko zagadka. Ona jest toksyczna.

Zupełnie tak jak nowe fantazje Mike’a…

Toksyczna miłość to mroczny komediowo-erotyczny koszmar od mistrza krwawego horroru Kristophera Triany. W tej opowieści o zboczeniach, przemocy i gangsterach Triana tworzy silne postacie, które jednocześnie poruszają i odrzucają. Z Tobą też tak będzie…

Informacje dodatkowe o Toksyczna miłość:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2024-03-30
Kategoria: b.d
Język oryginału: Toxic love
Tłumaczenie: Karolina Kaczkowska

Kup książkę Toksyczna miłość

Toksyczna miłość - opinie o książce

Macie ochotę na solidną dawkę horroru ekstremalnego? Fanów splatterpunku i właścicieli mocnych żołądków zapraszam na coś toksycznego!

Ależ to była dzika, chora jazda! To historia dla osób dorosłych, zdecydowanie nie dla wrażliwych i pruderyjnych czytelników

Mike'owi nie najlepiej się układa w życiu. Stracił pracę, rozwiódł się z żoną, a córek nie widuje tak często jakby chciał. Rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy! Pojawia się światełko w tunelu, dostaje pracę jako sprzątacz miejsc zbrodni, a że ma twardy żołądek to świetnie sobie w tej pracy radzi. Jego współpracownicy długo w tej pracy nie wytrzymują... aż trafia mu się nowa pracownica, Sage. I o dziwo taka praca jej nie odstręcza, i do tego jest piękna i szalona... Femme fatale!

Dziewczyna okazuje się mieć specyficzny fetysz... I tak Mike wpada w sidła niebezpiecznej, krrrrwawej relacji. Coraz bardziej się zapętla w świecie deprawacji. Czy uda mu się wyrwać z sideł toksycznej miłości?

O rany! Co tu się działo! Drastyczna przemoc, taplanie się w flakach, nekrofilia... Sporo tu scen seksu, nie brakuje przeróżnych dewiacji, jest obrzydliwie i lepko. To jest takie absurdalne, chore i momentami zabawne.

Autor nie patyczkuje się z czytelnikiem, dosadnie wszystko opisuje. Wejdziecie tu w głąb wypaczonych umysłów pokręconych postaci, i poznacie ich żądze. Główny bohater walczy z całkowitą degeneracją umysłu, a resztki jego moralności jeszcze się tlą w głębi duszy. Triana ma talent do tworzenia postaci, które odrzucają, a zarazem czujemy do nich sympatię. Akcja rozgrywa się dynamicznie, niełatwo się od tego oderwać. W miarę rozwoju sytuacji napięcie rośnie, a zakończenie jest nieprzewidywalne.

Świetnie się przy tym bawiłam! Mam nadzieję, że coś jeszcze od tego autora wyjdzie w naszym pięknym kraju!

Piękna i bestialska
Kristopher Triana0
Okładka ksiązki - Piękna i bestialska

Kim White jest szalenie popularną cheerleaderką. Śliczna, zdrowa, a do tego pochodzi z bajecznie bogatej rodziny. Dostaje wszystko, czego mogłaby zapragnąć...