Trylogia Mocy i Szału. Moc

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2019-09-11

Tom 3 cyklu Trylogia mocy i szału

Złowieszczy cień pada na rodzinę sióstr Olszańskich. Zdesperowana Sówka postanawia wziąć sprawy we własne ręce, by uwolnić Igę spod władzy złego ducha, a także dowiedzieć się, jakie siły stoją za ostatnimi wydarzeniami. Pomimo swoich uprzedzeń musi wyciągnąć rękę po pomoc do tych, których obawia się najbardziej - do berserkerów. Wsparcia udziela jej Gustav; poczucie odpowiedzialności również nakazuje mu zadbać o bezpieczeństwo najbliższych. Oboje podejmują działania, nie wiedzą jednak, że w tym samym czasie wiedźma szykuje swoją własną pułapkę...

Idąc jej śladami, Sówka i Gustav przebywają drogę przez deszczowe, jesienne Bieszczady po zimną, pełną wichrów i śniegu Islandię. Niezauważenie zbliżają się do siebie, połączeni wspólnym celem. Czy na tej wulkanicznej wyspie znajdą odpowiedzi na swoje pytania? Czy zdążą ochronić Alicję i ocalić rodzinę, zanim okaże się za późno?

,,Moc" to opowieść o zemście, której korzenie sięgają setek lat w przeszłość, a także o nienawiści silniejszej niż sama śmierć. To także historia uczucia zrodzonego między dwojgiem ludzi, którzy nigdy nie zbliżyliby się do siebie, gdyby nie konieczność połączenia sił na rzecz wyższego dobra.

W ostatnim tomie Trylogii Mocy i Szału wszystko się wyjaśni - kim jest wiedźma z jeziora i jaka jest jej historia? Co stało się z Igą? Co ma z tym wszystkim wspólnego pochodzenie Wiktora?

Sięgnij po trzecią część historii o wiedźmach i berserkerach, i odkryj wszystkie tajemnice, jakie skrywały wodne odmęty złowrogiego jeziora.

Tagi: Romans

Kup książkę Trylogia Mocy i Szału. Moc

Opinie o książce - Trylogia Mocy i Szału. Moc

Książka pełna zaskoczeń.  Sówka by ratować siostrę przełamuje swoje lęki i prosi o pomoc berserkera. Musi utworzyć między nimi więź co wzmocni jej moce, jednak utworzyło też uczucie między nimi. Alicja z Wiktoremuciekają do Islandii żeby uchronić się przed zła wiedźma.  Jednak po wielu wysiłkach wiedźma trochę wygrywa, bo wytwarza nieszczęścia w kowenie Sówki i boją się cokolwiek działać.  Dopiero po kilku miesiącach trafiają na jej trop. Również tragedia jaka dotknęła Alicję pomogła dotrzeć do wiedźmy.  Ona zabiła Wiktora.  Potem podczas walki między Sówka A wiedźma też staje się tragedia bo dowiedziała się że nie odzyska siostry Igi.  Zostało jej tylko ciało.  Pomimo tego że pokonała zło  to i tak jak dla mnie książka za smutna jest. Bo ucierpieli fajni bohaterowie. Aż łzy mi leciały.  Szkoda

Avatar użytkownika - Lenka83
Lenka83