Trylogia Mocy i Szału. Moc

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2019-09-11
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 9788376868370
Liczba stron: 384

Tom 3 cyklu Trylogia mocy i szału

Ocena: 5 (2 głosów)

Złowieszczy cień pada na rodzinę sióstr Olszańskich. Zdesperowana Sówka postanawia wziąć sprawy we własne ręce, by uwolnić Igę spod władzy złego ducha, a także dowiedzieć się, jakie siły stoją za ostatnimi wydarzeniami. Pomimo swoich uprzedzeń musi wyciągnąć rękę po pomoc do tych, których obawia się najbardziej - do berserkerów. Wsparcia udziela jej Gustav; poczucie odpowiedzialności również nakazuje mu zadbać o bezpieczeństwo najbliższych. Oboje podejmują działania, nie wiedzą jednak, że w tym samym czasie wiedźma szykuje swoją własną pułapkę...

Idąc jej śladami, Sówka i Gustav przebywają drogę przez deszczowe, jesienne Bieszczady po zimną, pełną wichrów i śniegu Islandię. Niezauważenie zbliżają się do siebie, połączeni wspólnym celem. Czy na tej wulkanicznej wyspie znajdą odpowiedzi na swoje pytania? Czy zdążą ochronić Alicję i ocalić rodzinę, zanim okaże się za późno?

,,Moc" to opowieść o zemście, której korzenie sięgają setek lat w przeszłość, a także o nienawiści silniejszej niż sama śmierć. To także historia uczucia zrodzonego między dwojgiem ludzi, którzy nigdy nie zbliżyliby się do siebie, gdyby nie konieczność połączenia sił na rzecz wyższego dobra.

W ostatnim tomie Trylogii Mocy i Szału wszystko się wyjaśni - kim jest wiedźma z jeziora i jaka jest jej historia? Co stało się z Igą? Co ma z tym wszystkim wspólnego pochodzenie Wiktora?

Sięgnij po trzecią część historii o wiedźmach i berserkerach, i odkryj wszystkie tajemnice, jakie skrywały wodne odmęty złowrogiego jeziora.

Tagi: Romans

Kup książkę Trylogia Mocy i Szału. Moc

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Opinie o książce - Trylogia Mocy i Szału. Moc

Książka pełna zaskoczeń.  Sówka by ratować siostrę przełamuje swoje lęki i prosi o pomoc berserkera. Musi utworzyć między nimi więź co wzmocni jej moce, jednak utworzyło też uczucie między nimi. Alicja z Wiktoremuciekają do Islandii żeby uchronić się przed zła wiedźma.  Jednak po wielu wysiłkach wiedźma trochę wygrywa, bo wytwarza nieszczęścia w kowenie Sówki i boją się cokolwiek działać.  Dopiero po kilku miesiącach trafiają na jej trop. Również tragedia jaka dotknęła Alicję pomogła dotrzeć do wiedźmy.  Ona zabiła Wiktora.  Potem podczas walki między Sówka A wiedźma też staje się tragedia bo dowiedziała się że nie odzyska siostry Igi.  Zostało jej tylko ciało.  Pomimo tego że pokonała zło  to i tak jak dla mnie książka za smutna jest. Bo ucierpieli fajni bohaterowie. Aż łzy mi leciały.  Szkoda 

Link do opinii
Recenzje miesiąca
Morsowanie
Ewa Zwierzchowska
Morsowanie
27 śmierci Toby'ego Obeda
Gierak-Onoszko Joanna
27 śmierci Toby'ego Obeda
Zakaz narzekania
Salvo Noè
Zakaz narzekania
Stramer
Mikołaj Łoziński
Stramer
Hashimoto
Beata Abramczyk
Hashimoto
Służąca
Weronika Wierzchowska;
Służąca
Następnym razem
Karolina Winiarska
Następnym razem
Biedronka i inni mieszkańcy łąki
Reichenstetter Friederun
Biedronka i inni mieszkańcy łąki
Wojenna korona
Elżbieta Cherezińska
Wojenna korona
Pokaż wszystkie recenzje