Trylogia namiętności. Dusza

Byłam martwa.

Wreszcie ujrzałam, czym jest prawdziwa miłość, uwielbienie i ten rodzaj oddania, które tylko twoja bratnia dusza, twoja druga połowa może ci okazać... dopóki nie zostałam od tego dosłownie oderwana.

Uprowadzona.

Stalker mnie przetrzymywał i prawie nie było nadziei, że zostanę odnaleziona. Wiedziałam, że Chase użyje wszystkich pieniędzy i możliwości, aby mnie szukać nawet na krańcu świata. Znałam jednak potwora, z którym miałam do czynienia. Zbyt wiele lat patrzyłam w oczy czystemu złu, by nie wiedzieć, że moja sytuacja jest tragiczna.

Jeśli Chase szybko mnie nie znajdzie, zniknę na zawsze.

***

Dusza, trzecia i ostatnia części erotycznego thrillera, ukazuje wydarzenia widziane oczami Gillian, Chase'a i mężczyzny, który pragnie posiąść jej duszę, ale nie może, gdyż ona oddała ją już komuś innemu.

Wszyscy ruszają w pościg, by wyrwać Gillian z rąk mordercy.

Informacje dodatkowe o Trylogia namiętności. Dusza :

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2018-07-04

Kup książkę Trylogia namiętności. Dusza

Trylogia namiętności. Dusza - opinie o książce

Avatar użytkownika - Paola35
Paola35
Przeczytane:2021-06-19, Ocena: 5, Przeczytałam, 2021,

Mimo iż nie czytałam poprzednich części tak książka zrobiła na mnie duże wrażenie. Wciąga od samego początku, autorka bardzo dobrze dopracowała fabułę, a połączenie romansu z thrillerem zdobyło moją sympatię. Niektórzy mogą być zgorszeni i zdegustowani opisami scen seksu ale mi to wcale nie przeszkadzało i nadało powieści pikanterii. Postać stalkera bardzo dobrze dopracowana, jego mroczne monologi przyprawiają człowieka o dreszcze. Książka zawiera w sobie wiele emocji, krew, ból, namiętność i miłość, przeplatają się one w powieści cały czas. Akcja ani na chwilę nie zwalnia, wciąga czytelnika i nie można się oderwać do samego końca. Fabuła nie opiera się jedynie na wątku miłosnym, ale pokazuje co to znaczy prawdziwa przyjaźń, poznajemy również jak wygląda życie osoby prześladowanej, oraz myśli i uczucia osoby prześladującej. Autorka poprzez wyznania stalkera przekazuje nam co nim kieruje, jak został skrzywdzony i jak jego pragnienie posiadania osoby, której pragnie zaślepia go, w jego przekonaniu musi pozbyć się wszystkich osób, które uniemożliwiają mu bycie z ukochaną. Autorka ma bardzo ciekawy styl literacki, potrafi w bardzo zachęcający sposób przedstawić i ująć w słowa to co bohater skrywa głęboko w swym sercu i duszy, i dodać do tego jeszcze swój niepowtarzalny styl. Duży plus za zrównoważone z opisami dialogi, wszystko w najdrobniejszym szczególe dobrze dopracowane, niczego nie jest ani za mało ani za dużo. Bardzo ciekawa i wciągająca fabułą i prosty styl pisarki sprawiają, że książkę czyta się lekko i przyjemnie. “Dusza” to bardzo wciągająca i trzymająca w napięciu historia nie tylko miłosna, która wywołuje w czytelniku nie tylko szybsze bicie serca oraz dreszcz emocji i grozy, ale również zmysłową rozkosz duszy. Niejedna kobieta pragnie poznać mężczyznę idealnego tak jak nasza bohaterka i zaznać pięknej miłości pełnej wyrzeczeń. Autorka przedstawia nam miłość nie tylko partnerską ale również siostrzaną. Koniecznie muszę nadrobić zaległości i przeczytać poprzednie części.

Ostatni tom o losie Gillian i Chase'a.  Również pełen namiętności i erotyzmu. Ale tak samo strachu i cierpienia, kiedy były chłopak Gillian zaś atakuje jej bliskie osoby. W końcu doczekaliśmy się,  kiedy wezmą ślub i będą szczęśliwi bo urodzaim się dzieci. Również za pomocą intrygi złapią stalkera ale niestety zginie ukochany Marii przyjaciółki Gillian.  Wszystkie książki pisane są łatwym językiem,  fabuła jest wciągająca,  z morałem że nie można bać się mówić o swoich problemach, prosić o pomoc kiedy jesteśmy w niebezpieczeństwie jak bohaterki w książce bite i maltretowane. Że zawsze jest osobą, która nas kocha bez względu na wszystko.

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2018-07-16, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Dziewczyna na miesiąc. Październik-Lisopad-Grudzień
Audrey Carlan0
Okładka ksiązki - Dziewczyna na miesiąc. Październik-Lisopad-Grudzień

Dziewczyna na miesiąc, czyli Mia Saunders, przeszła długą drogę. Dociera już do końca swej dwunastomiesięcznej podróży. Trafia kolejno do Hollywood...

Los
Audrey Carlan0
Okładka ksiązki - Los

Niewielu może powiedzieć, że przeszli przez ogień przeznaczenia. Ja jestem wyjątkiem. Poparzona emocjonalnie i fizycznie… Mam blizny wzdłuż ramienia...