Trzy życzenia dla Bartka

Opowiastki familijne znają dziś w Polsce dziesiątki tysięcy rodzin. Już kilkanaście lat podbijają serca dzieci i ich rodziców. Ciepłe słowa o tej serii słyszymy nie tylko od najmłodszych.Entuzjastycznie wypowiadają się o niej również rodzice i dziadkowie.

Teraz ,,Opowiastki familijne" pojawiają się w nowej odsłonie, by bawić, uczyć, wywoływać uśmiech, a czasem łzę wzruszenia u kolejnego już pokolenia maluchów. Zapraszamy do świata ,,Opowiastek familijnych" świata dobrych emocji, dobrych uczuć, dobrych zasad!

* ,,Opowiastki familijne" to świetny sposób na pożyteczne spędzenie wspólnych chwil z dzieckiem.

* ,,Opowiastki familijne" to dziecięce opowieści w nowoczesnym stylu, ale pełne wartości znanych z klasycznych bajek.

* ,,Opowiastki familijne" to inspirujące historie i bogactwo kolorowych ilustracji pełnych przyjaznego ciepła.

Informacje dodatkowe o Trzy życzenia dla Bartka:

Wydawnictwo: Rafael
Data wydania: 2022-05-06

Tagi: Opowiadania dla dzieci i młodzieży

Kup książkę Trzy życzenia dla Bartka

Imieniny Mamusi
Beata Andrzejczuk0
Okładka ksiązki - Imieniny Mamusi

Królowa. Akademia jeździecka
Beata Andrzejczuk0
Okładka ksiązki - Królowa. Akademia jeździecka

Nastoletnia Gabi zaczyna przyzwyczajać się do życia na ranczu ojca, gdzie chore konie odzyskują zdrowie. Skrycie marzy o założeniu w przyszłości własnej...