Twoja kuchnia w wersji keto

Jesteś na diecie ketogenicznej lub planujesz na nią przejść? Jeśli poza korzyściami zdrowotnymi chcesz, by Twoje codzienne menu zapewniało satysfakcję pod względem smaku i ró,żnorodności potraw - to książka dla Ciebie! Maria Emmerich udowadnia, że niskowęglowodanowy i wysokotłuszczowy jadłospis może być korzystny i atrakcyjny dla każdego, w tym dla osó,b odżywiających się w standardowy sposó,b. Odczarowuje dietę ketogeniczną i pokazuje, że można w jej ramach z powodzeniem łączyć smak, zdrowie i bogactwo składnikó,w.

To zbió,r cennych, praktycznych porad. Jakie składniki dobierać do poszczegó,lnych dań? Na co zwracać uwagę podczas zakupu produktó,w? W jaki sposó,b przyrządzać posiłki? To tylko przykładowe pytania, na któ,re autorka udziela wyczerpujących odpowiedzi w zrozumiałej, przystępnej formie. Skorzystaj z jej wiedzy i doświadczenia, jeżeli chcesz urozmaicić swoją dietę ketogeniczną i poznać przepisy na smaczne i zdrowe potrawy.

Książka zawiera:

175 przepisó,w na smaczne i zdrowe dania ketogeniczne
porady dotyczące przygotowywania niskowęglowodanowych posiłkó,w i doboru składnikó,w
zestawienia produktó,w spożywczych polecanych osobom na diecie ketogenicznej

Informacje dodatkowe o Twoja kuchnia w wersji keto:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2023 (data przybliżona)
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Twoja kuchnia w wersji keto

Twoja kuchnia w wersji keto - opinie o książce

Aktualnie często słyszymy o diecie ketogenicznej, ale nie każdy wie, na czym ona dokładnie polega, ja przyznam się szczerze, nie wiedziałam o niej nic, więc kiedy zobaczyłam tę książkę, byłam nią mocno zaciekawiona.
Twoja kuchnia w wersji keto to zbiór przepisów na dania podobne, które jemy aktualnie, ale zgodne z dietą ketogeniczną, ale oczywiście, zanim przejdziemy do przepisów mamy trochę teorii, bo ona jest bardzo ważna. Wstęp to piękny opis tego, jak autorka traktuje jedzenie, jak udaje jej się robić słodkości dla dzieci zgodnie z dietą keto oraz dlaczego napisała książkę akurat z takimi przepisami. Potem mamy teorie o tłuszczach, białkach, warzywach, owocach, napojach, orzechach i nasionach oraz ziołach i przyprawach, przyznam się wam, że to wszystko jest naprawdę ciekawe i zostało opisane bardzo szczegółowo. Po tym wszystkim możemy przejść do gotowania, mamy tutaj świetny podział na śniadania, przystawki i przekąski, zupy, sałatki i przystawki, dania główne z drobiu, wołowiny i jagnięciny, ryb i owoców morza, wieprzowiny oraz desery, także łatwo znaleźć nam to, co nas interesuje. Każdy przepis ma tabelkę z wartościami odżywczymi w gramach, takie jak kalorie, tłuszcze czy białka, więc jest to bardzo pomocne, a do tego w przepisie znajdziemy dokładne składniki, sposób wykonania, a do tego zdjęcie tak kuszące aż ślinka leci.
Coś, co bardzo mi się spodobało to spis treści, mamy w nim miniaturki każdego dania, więc nie musimy zerkać na daną stronę, jak coś wygląda, tylko widzimy to od razu, pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Pomimo tego, że nie zamierzam przechodzić na dietę keto, to kilka przepisów na pewno mam zamiar przyrządzić, ponieważ będzie to fajna odmiana. Tak naprawdę mogłabym chwalić tę książkę jeszcze długo, ponieważ jest świetnie napisana i cudownie wydana, a jeżeli chodzi o książki kucharskie, to zdjęcia są naprawdę ważne, a te są bardzo apetyczne, także warto mieć taki egzemplarz w domu.