U4. Yannis

Yannis przed katastrofą nie miał innych obowiązków niż nauka. Mama gotowała, prała, sprzątała i przytulała, a ojciec prowadził sklep. Tuż po katastrofie rozpieszczony chłopak był całkowicie bezradny. Przy życiu trzymała go tylko nadzieja na odwrócenie biegu wydarzeń. Tak jak innym Ekspertom, tę nadzieję dał mu komunikat mistrza gry Khronosa, który oferował możliwość cofnięcia się w czasie. Yannis wybrał się więc w szaloną, samotną podróż z Marsylii do Paryża, aby spotkać mistrza i uratować świat.

W tej wyprawie, której droga wiodła między innymi przez dzikie, ośnieżone góry, początkowo towarzyszył mu jedynie pies – Happy. I przyroda. Przyroda widziana oczami Yannisa jest wspaniała: majestatyczna i dzika. Dla wrażliwego, delikatnego, ale bardzo upartego chłopca, który nigdy wcześniej nie wyjeżdżał z Marsylii, wszystko jest pierwsze, wszystko jest odkryciem.
I właśnie ta prawda i ten zachwyt nad pięknem świata okażą się dla niego najważniejsze. Będą ratunkiem, a także lekarstwem na zdradę, manipulację i okrucieństwo.

Informacje dodatkowe o U4. Yannis:

Przeczytane:2019-01-04, Ocena: 3, Przeczytałam,
Punkt
Florence Hinckel0
Okładka ksiązki - Punkt

Wyobraź sobie, że nic już nie może Cię dotknąć. Ani kłótnia z rodzicami, ani rozstanie z ukochaną osobą. Nawet śmierć bliskich. Kiedy tylko zaczynasz...