Okładka książki - Ucieczka do przodu! Jerzy Stuhr od A do Z w wywiadach Marii Malatyńskiej

Ucieczka do przodu! Jerzy Stuhr od A do Z w wywiadach Marii Malatyńskiej

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2007
Kategoria: Literatura faktu
ISBN: 978-83-240-0859-9
Dodał/a książkę: Szczepanik

Z okazji swoich 60. urodzin wybitny aktor, reżyser i rektor krakowskiej PWST postanowił podarować nam wyjątkowy prezent. Jest nim książka, w której mówi o swojej pracy, poglądach i życiowych przypadkach. Opowieści o najważniejszych rolach Jerzego Stuhra, artystach, z którymi współpracował, czy o branży filmowej splatają się z uwagami na tematy takie jak polityka, uczciwość czy sukces. Ile kosztuje film? Czy reżyser i rektor powinien być jednocześnie biznesmenem? Jaki jest sposób na Szekspira, a jak poradzić sobie z Wyspiańskim? W jakim języku gra się najlepiej? Jak występować, gdy bilet na przedstawienie kosztuje 100 złotych? Jak objawiają się austriackie geny? Czy można dogadać się z młodszym pokoleniem? Poszczególne fragmenty tej pełnej niepowtarzalnego humoru i anegdot książki składają się na prywatną encyklopedię jednej z najważniejszych postaci polskiej kultury.

Kup książkę Ucieczka do przodu! Jerzy Stuhr od A do Z w wywiadach Marii Malatyńskiej

Opinie o książce - Ucieczka do przodu! Jerzy Stuhr od A do Z w wywiadach Marii Malatyńskiej

Dobry pies
Rafał Witek