Uczyć się wiary z Maryją / wyd. 3

Maryja najlepszą przewodniczką na drodze wiary

Matka Kościoła, Królowa Polski, Boża Rodzicielka. Maryja. Znamy Ją dobrze i czujemy się przy Niej bezpiecznie, nawet gdy spotykają nas rozmaite trudności. Wiemy, że otacza nas opieką i w każdej sytuacji możemy zwrócić się do Niej po radę.

Rozważania umieszczone w książce pomagają nawiązać bliższą relację z Maryją i lepiej Ją poznać. Dzięki Jej wskazówkom zawsze będziemy podążać właściwą ścieżką, która doprowadzi nas do wewnętrznej odnowy.

Ona wprowadza nas na drogi świętości. Jej życie i pełne pokory mówienie Bogu ,,tak" uczy nas, by każdego dnia być gotowym na przyjęcie Trójcy Świętej do naszego życia.

Marek Wójtowicz SJ - doktor teologii, rekolekcjonista, duszpasterz akademicki. Autor wielu książek, . Serce Jezusa, Spragnieni Nieba oraz Odnajdywanie Boga ze św. Ignacym Loyolą, a także licznych artykułów publikowanych . na stronach internetowych Apostolstwa Modlitwy () i w czasopismach katolickich, . w ,,Posłańcu Serca Jezusowego".

Informacje dodatkowe o Uczyć się wiary z Maryją / wyd. 3:

Wydawnictwo: WAM
Data wydania: 2021-06-18
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 9788327719294

Tagi: Duchowośc i przeżycia religijne bóg

Kup książkę Uczyć się wiary z Maryją / wyd. 3

Święta Rita niezawodna patronka od spraw trudnych i beznadziejnych. Modlitewnik
Marek Wójtowicz SJ0
Okładka ksiązki - Święta Rita  niezawodna patronka od spraw trudnych i beznadziejnych. Modlitewnik

Módl się ze św. Ritą w chwilach zwątpień i trudności Jeśli martwisz się o swoich bliskich lub zmagasz się z chorobą... Jeśli przeżywasz kryzys lub doświadczasz...

Święci z charakterem. Na każdy dzień roku
Marek Wójtowicz SJ0
Okładka ksiązki - Święci z charakterem. Na każdy dzień roku

Nie nadzwyczajne zdolności czy silna wola, lecz przyjęcie Bożej łaski doprowadziło ich do chwały ołtarzy. Proponują teraz, by pójść w ich ślady...