Urocza dla Ciebie

Wydawnictwo: Dreams
Data wydania: 2020-02-14
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-66297-46-3
Liczba stron: 0

Tom 3 cyklu Przypadki sióstr Bradford

Ocena: 5 (1 głosów)

Britt i Zander są najlepszymi przyjaciółmi, odkąd poznali się trzynaście lat temu. Britt nie ma pojęcia, że przez ten cały czas Zander był w niej szaleńczo zakochany.

Niezależna i żądna przygód Britt Bradford ma talent do tworzenia czekoladek, które sprzedaje w Słodkiej Sztuce, swoim sklepie.

Zander Ford jest uznanym pisarzem, a ostatnie półtora roku spędził w podróży po świecie. Osiągnął bardzo wiele, lecz nadal brakuje mu tego, co ma dla niego szczególne znaczenie – serca Britt.

Kiedy wuj Zandera umiera w tajemniczych okolicznościach, ten wraca do Waszyngtonu zbadać sprawę. Britt jest gotowa, by mu pomóc. Wspólne śledztwo jeszcze bardziej zbliża ich do siebie, jednak wiedzą, że romans może zagrozić tej wyjątkowej przyjaźni.

Czy zgłębiając zagmatwaną przeszłość wujka, odkryją również, co tak naprawdę ich łączy?

Tagi: obyczajowe

Kup książkę Urocza dla Ciebie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Opinie o książce - Urocza dla Ciebie

Trzecia z sióstr Bradford też na prawo do miłości i szczęścia. Dotychczas wszystko, co dobre, omijało ją szerokim łukiem. Ale wiadomo, szczęściu trzeba dopomóc i wyjść naprzód. Nie wolno tkwić w kokonie samotności i nie pozwolić się kochać. Miłość jest dla ludzi i od wieków wiadomo, że jest sensem i celem życia. Britt i Zander znają się od lat szkolnych. Zander podkochiwał się w dziewczynie, jednak ona nie zwracała na niego zbytniej uwagi. Wracamy do nich kilkanaście lat później, gdy Zander – na wiadomość o śmierci wujka - wraca z dalekiej podróży. A tak naprawdę uciekł przed miłością, przed Britt, nie mógł dłużej znieść obojętności, z jaką dziewczyna go traktowała. Spotkanie po latach ożywi ich przyjacielskie relacje, jednak on liczy na więcej. Britt jest jego uosobieniem szczęścia, nie wyobraża sobie życia bez niej, jego cierpienie staje się widoczne dla najbliższych. A ona, traktuje go jak przyjaciela i nie wyobraża sobie więcej. Jest jej z takimi relacjami dobrze. Zander ma jednak cichą nadzieję, że Britt go pokocha. Czy dziewczyna dojrzy starania Zandera i da mu szansę i otworzy swoje serce na nową miłość? Czy ich związek ma jakiekolwiek racje bytu? Chciałoby się powiedzieć, że nadzieja umiera ostatnia, ale nie wiem, czy przyjaźń może się przerodzić w miłość? Kibicujmy młodym i dajmy im czas … Wuj Zandera, Frank, zginął w dość dziwnych i tajemniczych okolicznościach ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Urocza dla Ciebie

Inne książki autora
Zakochana w Tobie
Becky Wade; 0
Okładka ksiązki - Zakochana w Tobie

Sławna modelka Willow Bradford upaja się ciszą i spokojem w swoim rodzinnym mieście aż do momentu, kiedy staje twarzą w twarz ze swoim dawnym chłopakiem...

Zobacz wszystkie książki tego autora