Uwięzieni

Tom 6 cyklu Pamiętniki Wampirów

Elena: Po powrocie z zaświatów usiłuje odnaleźć ukochanego.
Stefano: Wszyscy myślą, że opuścił Elenę dla jej dobra. Lecz on został uwięziony przez Damona.
Damon: Sprzymierzył się z potężną istotą, która rządzi ludźmi z pomocą złych duchów. Ale powoli staje się jej sługą.
Czy Elena zdoła przywołać swe dawne moce, wyrwać Damona spod władzy zła i ocalić Stefano przed losem straszniejszym niż śmierć?

Informacje dodatkowe o Uwięzieni:

Uwięzieni - opinie o książce

Avatar użytkownika - Lady_Mary
Lady_Mary
Przeczytane:2016-06-25, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki w 2016 roku :),
Tom szósty serii o Wampirach.
Avatar użytkownika - kinia1699
kinia1699
Przeczytane:2015-07-05, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2015,
"Uwięzieni" tom 6 Pamiętników Wampirów i kontynuacja przygód Eleny i jej przyjaciół. W tej części Eleny musi stawić czoła złu, o którym do tej pory nie miała pojęcia. Historia zaczyna się od dziwnych opętań dziewczyn w młodym wieku, przez dziwne zachowanie Damona, stworzenia nazywane malakami, które żyją w Starym Lesie, aż do wyjaśnienia całej sprawy i jej winowajców jakimi są bliźniaki Shinichi i Misao. Elena, będzie musiała uwierzyć w opowieść Damona. By mogli połączyć siły do walki z piekielnymi bliźniakami by, uratować nie tylko siebie, ale też przyjaciół ( Meredith, Matta, Bonnie, panią Flowers i doktor Alpert), całe miasto, ale też dowiedzieć się gdzie został uwięziony Stefano. Książka kończy się tym, że Elena, Damon i Matt wyruszają na poszukiwania ukochanego Eleny - Stefano. Wspaniała książka, którą bardzo polecam. :)
Avatar użytkownika - agaj100
agaj100
Ocena: 6, Czytam,
Uwięzieni moim zdaniem jest najlepszą częścią pamiętników. Rewelacja, czyta się jednym tchem już nie mogę doczekać się kolejnej części. Książka jest świetna polecam!!!
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2010-12-07,
Uważam, że była trochę słabsza od poprzednich części. Nie spodobały mi się dialogi bohaterów książki. I tak uważam, że książka jest 10/10! :D
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2010-04-20,
fajna.lekka i przyjemna ale rewelacji nie ma.spodziewalam sie czegos wiecej
Avatar użytkownika - Aramina
Aramina
Przeczytane:2017-10-20, Ocena: 3, Przeczytałam, 26 książek 2017,

Serio? Lisy jako czarny charakter z którym nie potrafi poradzić sobie tyle nadprzyrodzonych stworzeń? Pani Smith ma bardzo wybujałą wyobraźnię. Jeszcze gorsza niż poprzednia. Lisołaki? Latająca Elena? Ta końcowa akcja z jakimiś dziwnymi mutantami przypominającymi enty? Jestem coraz bardziej na nie dla tej serii.

Avatar użytkownika - sarczyx
kasia986753421
Przeczytane:2016-01-10, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Powrót o zmierzchu.
Smith L.J.0
Okładka ksiązki - Powrót o zmierzchu.

Dwa wampiry. Dwaj nienawidzący się bracia. I piękna dziewczyna, której obaj pragną.Elena: Poświęciła się, by ocalić ukochanego. Przeżyła, lecz wciąż...

Walka
Smith L.J.0
Okładka ksiązki - Walka

Straszliwa walka braci wampirów i dziewczyna związana z jednym z nich na śmierć i życie Stefano przepadł bez śladu. Elena postanawia za wszelką...