Uwolnij swój język. Jak zacząć konwersację i zdobyć przyjaciół

Dobra rozmowa czyni nas interesującymi. Edwin Newman, dziennikarz

Nim zaczniesz rozmawiać, plotkować i wykładać swoje racje, przez chwilę bądź cicho i przysłuchuj się temu, o czym i jak mówią inni. Kto z nich ma charyzmę i potrafi porywać tłumy? Kto jedną dowcipną ripostą rozluźnia atmosferę w pokoju? Kto uwodzi słowem i roztacza czar? A kto może to zrobić? Jak to kto? Ty!

Porozumiewasz się ze światem w procesie komunikacji - werbalnej, niewerbalnej, elektronicznej. Dlaczego więc nie uczynisz ze swoich rozmów sztuki i nie zaczniesz nawiązywać pozytywnych relacji między słowami? Autor tej książki, ekspert od „codziennej rozmowy”, podszepnie Ci, jak:

rozpoczynać rozmowę w każdej sytuacji i każdym otoczeniu; kontynuować pogawędkę za pomocą odpowiednich pytań; unikać pułapek konwersacyjnych; nawiązywać bezpieczne znajomości w internecie; okiełznać to, co mówi Twoje ciało; flirtować i cieszyć się imprezami; odmawiać szefowi i wyjść z tego cało.

Don Gabor jest trenerem umiejętności komunikacyjnych, poczytnym autorem poradników oraz twórcą programów treningowych. Często występuje jako ekspert w radiu i telewizji. Był także prezesem nowojorskiego oddziału Narodowego Stowarzyszenia Mówców.

Informacje dodatkowe o Uwolnij swój język. Jak zacząć konwersację i zdobyć przyjaciół:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2013-05-21
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Uwolnij swój język. Jak zacząć konwersację i zdobyć przyjaciół

Uwolnij swój język. Jak zacząć konwersację i zdobyć przyjaciół - opinie o książce

Marzenia w zasięgu ręki
Don Gabor0
Okładka ksiązki - Marzenia w zasięgu ręki

Jak małymi krokami zdążać ku wielkim celom Każdy o czymś marzy – o zdobyciu dodatkowych kwalifikacji, zbudowaniu domu, stworzeniu lepszego związku...

Słowa, które pomagają wygrać
Don Gabor0
Okładka ksiązki - Słowa, które pomagają wygrać

Co powiedzieć, żeby odnieść sukces! Czy zdarzyło ci się kiedyś zgubić wątek w trakcie publicznego wystąpienia? Zrezygnowałeś z możliwości awansu lub podwyżki...