W cieniu Białego Domu

Tom 2 cyklu Agent Kelly

Magnetyzujący Nowy Jork, intrygi za kulisami wielkiej polityki Waszyngtonu i namiętność, która nie pozwoli o sobie zapomnieć.

Niepokorny agent CIA Peter Kelly przybywa do Nowego Jorku, by nabrać dystansu i odzyskać spokój ducha. Czy jednak w mieście, które nigdy nie śpi, może liczyć na brak atrakcji? Szybko przekonuje się, że odpoczynek nie jest mu pisany, a kolejna misja okaże się prawdziwym wyzwaniem - nawet dla nieustraszonego Petera.

Kiedy agent pewnego dnia ratuje spotkaną na ulicy młodą kobietę, okazuje się, że na jej tropie byli nie tylko gangsterzy. Diana ma powiązania z politykami z najwyższego szczebla państwowego, a jej spotkanie z Peterem bynajmniej nie było przypadkowe...

Agent Kelly wpada w wir intryg, w które zamieszani są wysoko postawieni politycy, FBI, a nawet sam prezydent Stanów Zjednoczonych. Korytarze Białego Domu skrywają mroczne tajemnice, a ludzie, których spotka na swojej drodze Peter, mają wiele twarzy i nie zawsze czyste intencje. Czy w tym chaosie znajdzie się czas na nową miłość? A co, jeśli nagle powróci ta dawna i wywróci wszystko do góry nogami?

Ciąg dalszy historii agenta Kelly'ego to połączenie gorącego romansu i ekscytującej powieści sensacyjnej. Czy tym razem los przyniesie bohaterom spełnienie marzeń? A może zostaną zmuszeni do opowiedzenia się po mrocznej stronie?

Informacje dodatkowe o W cieniu Białego Domu:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-03-23

Kup książkę W cieniu Białego Domu

W cieniu Białego Domu - opinie o książce

Avatar użytkownika - zaczytanaEdyta
zaczytanaEdyta
Przeczytane:2022-09-17, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Kolejna część przygód niepokornego i pewnego siebie agenta Petera Kelly.
Peter odpoczywa w Nowym Jorku po ostatniej misji. Bezczynność zaczyna mu jednak doskwierać, więc gdy nadarza się okazja uratowania młodej kobiety, bez wahania postanawia jej pomóc. Nieoczekiwanie, z pozoru proste zadanie, zaprowadza go do Białego Domu, gdzie rozpoczyna kolejną misję.
Na drodze przystojnego agenta stanie młoda, piękna i zadziorna Diana, z którą połączy go pewna nić porozumienia. Nieoczekiwanie pojawi się także Safija, która kilka tygodni wcześniej zostawiła go, pozostawiając po sobie jedynie list pożegnalny i pęknięte serce.
Czy Kelly zdoła wypełnić kolejną misję? Jakie tym razem będzie musiał pokonać przeszkody? Czy odzyska Safiję? Czy Diana wkradnie się do życia przystojnego agenta? Jak potoczą się jego losy?
Agent Kelly jak zwykle nie zawodzi i nie pozwala nam się ani przez chwilę nudzić. Jego misje i poczynania niejednokrotnie mrożą krew w żyłach. Nie brakuje tu akcji, zwrotów, zawirowań i  nieoczekiwanych sytuacji. Są bijatyki, strzelaniny, tortury i morderstwa. Jest też przyjaźń, bliskość i więź. Relacje pełne pożądania i namiętności. Jest niezwykle silne uczucie, któremu nie straszne są przeciwności losu.
Monika nas nie zawodzi i ponownie daje nam historię, która wciąga i ciekawi, a czytając chcemy więcej i więcej. Niezmiennie uwielbiam jej styl. Po prostu kocham jej książki i dosłownie je pochłaniam. Tak było i tym razem.
Jeśli jeszcze nie czytaliście przygód agenta Kelly, konieczne musicie to nadrobić. Osobiście już czekam na kolejną część jego przygód. Jestem ciekawa jak potoczą się jego losy.
Dziękuję Wydawnictwu Niegrzeczne Książki za egzemplarz do recenzji.

Zemsta ma twoje imię
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - Zemsta ma twoje imię

Miłość to gra. Nie zawsze uczciwa, a czasem nawet niebezpieczna! Ian Ralf Tott, właściciel hotelowego imperium, to prawdziwy król życia. Jest bezwzględny...

Mr Darcy. Randka w ciemno z milionerem
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - Mr Darcy. Randka w ciemno z milionerem

Na wojnie i w miłości wszystkie chwyty są dozwolone, zwłaszcza gdy wygraną może stanowić serce pociągającego milionera Mr Darcy to pseudonim znanego...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;