W dobrym kierunku

Książka W dobrym kierunku jest przewodnikiem po świecie świadomych, przemyślanych wyborów w dziedzinie zakupów modowych, urody, kulinariów, finansów oraz pasji, które są ważnym elementem naszego życia. Każdy z pięciu rozdziałów tej książki wyczerpująco opisuje, jak zmienić nasze codzienne nawyki, dzięki zastosowaniu prostych zasad.

Świat pędzi i nasze życie razem z nim. Żyjemy więc szybciej i intensywniej. Od otaczającej rzeczywistości nie ma się jednak co odrywać, ale warto przy tym obierać dobre kierunki. Taką mapą pełną inspiracji, cennych rad i wskazówek jest właśnie ta książka – Mr Złotówa, ekspert książki W dobrym kierunku oraz twórca popularnego bloga o finansach osobistych.

Książka podpowiada, jak sprawić, aby nasz styl był zgodny z obowiązującymi trendami przy ograniczonym budżecie. Ważna jest wiedza, jak łączyć ze sobą ubrania, aby stworzyć z nich ponadczasowe stylizacje. Z książki dowiesz się bez jakich rzeczy nie możesz się obejść w tworzeniu idealnej garderoby. Autorami porad, które prowadzą nas w kierunku garderoby idealnej są Dominika Zasłona – Dukielska oraz Marcin Brylski.

W dobrym kierunku to także podróż do dobrego smaku, w którą zabiorą Cię Karolina i Maciej Szaciłło, autorzy książek i programów kulinarnych. Para stworzyła dekalog zdrowego odżywiania oraz opracowała wiele wskazówek, które pomogą Ci w jego przestrzeganiu. Masz okazję poznać zasady obowiązujące w świadomie prowadzonej kuchni. Na deser podano inspirujące, zdrowe przepisy.

Jak oszczędzać, by ten proces nie był zbyt bolesny i szybko przynosił pierwsze efekty? O tym opowie specjalista w dziedzinie finansów i bankowości oraz autor bloga Bankobranie.blogspot.com – Mr Złotówa. Specjalista w dziedzinie oszczędzania zapozna Cię z zasadami odpowiedniej organizacji domowego budżetu. Mr Złotówa najlepiej radzi jak sprytnie oszczędzać i praktycznie planować swoje wydatki.

Przewodnik został wydany z inicjatywy centrum outletowego Factory, które idealnie wpisuje się w filozofię przemyślanych zakupów. W ofercie centów zakupy można zrobić od 30% do 70% taniej.

Nasza książka powstała po to, aby zainspirować naszych klientów do lepszego, bardziej świadomego życia. W czasach, gdy otacza nas mnóstwo nowości i mamy ogromny wybór produktów i usług ciężko jest się odnaleźć w decyzjach zakupowych, przez co łatwo popaść w przesadę tracąc czas i pieniądze. Zachęcamy do lektury „W dobrym kierunku” wszystkich tych, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze – Monika Olejnik-Okuniewska, Regional Marketing Director Northern Europe w Neinver.

Książkę "W dobrym kierunku" klienci Factory będą mogli zdobyć śledząc informacje na profilach Facebook wszystkich centrów Factory. Poradnik można również pobrać w formie elektronicznej na stronie internetowej www.factory.pl .

Informacje dodatkowe o W dobrym kierunku:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2016-10-26
Kategoria: Poradniki
ISBN: bd

Kup książkę W dobrym kierunku

W dobrym kierunku - opinie o książce

Uśmiech bałwanka
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Uśmiech bałwanka

Był wigilijny poranek. Od kilku dni padał gęsty śnieg. Słowem - piękna pogoda na Boże Narodzenie. Jacek i Pola postanowili ulepić bałwanka. Nie byle jakiego...

Bory Tucholskie. Miniprzewodnik
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Bory Tucholskie. Miniprzewodnik

Miniprzewodnik Wydawnictwa Bezdroża opisujący najważniejsze atrakcje turystyczne miasta bądź regionu. Poznasz historię miejsca, przeczytasz opisy atrakcji...